SBM малого бізнесу

Малі підприємства мають великі можливості, щоб продати свій бізнес, переключили свою увагу від традиційного, низький прибуток, тактиці по відношенню до високої прибутковості, високо відслідковуються онлайн стратегій місцевого інтернет-ринку.

розробка веб-сайтів

Якщо у вас є веб-сайт, thatâ € ™ з великим. Більшість з них. Тим не менш, ваш сайт більш електронну візитну картку або брошура онлайн, принаймні це має бути. Якщо ви не легко знайти на Google, у вас є тільки брошура онлайн, тому що тільки ті, хто буде читати вашу брошуру і ті, хто вже є ваша адреса. Отже, що ви можете зробити, щоб змінити це?

Все починається і закінчується з вмістом, ви повинні писати і писати на тиждень, принаймні щомісяця. Ці статті або оголошень, повинні бути актуальними для вашого бізнесу, вашої цільової аудиторії, щоб ваші товари та послуги. Вам необхідно оновити свій веб-сайт з цим змістом. Вам необхідно оновити карти сайту веб-сайт так, щоб Google та ін правильно індексує зміст. Як Google оцінив вас вище, ніж ваші конкуренти, якщо ви даєте Google причини проголосувати за ваш сайт вище? Забезпечення постійного потоку зміст і зміст, що індексація в пошукових системах саме те, що вам потрібно зробити. Перевірте ці приклади видів речей, які ви можете написати про:

* Бухгалтерів – писати статті про пропоновані податкових змін на федеральному і місцевому рівнях. Так як це є джерелом триваючих дебатів, це є джерелом триваючого змісту.
* Лікарі – статті про всі аспекти охорони здоров’я. Офтальмологи можуть написати про нові висновків про дегенерація жовтої плями, глаукома, або lacik хірургії; педіатри про правильний догляд ніг, грибок нігтя на пальці ноги і належної підтримки стопи; лікарів загальної практики і терапевтів про профілактичне обслуговування і нові дані і тенденції.
* Юристи – безмежні предметів та спеціальностями. Там так багато всього відбувається у Вашингтоні і кожної держави. Як це впливає на людину?
* Ресторани – нові меню, нові тенденції в області здорового харчування або кухні. Рецепти.
* Ріелторів – очевидно, тенденції в сфері нерухомості, нові розробки, списки і багато іншого.
* Переробників – показати готовий продукт і зв’язок з підрядниками пов’язано
* Салонів краси – нові тенденції в укладання волосся. Поговоримо про останні класу, який ви взяли участь і нових методів у галузі дизайну автомобілів, забарвлення, обробка, догляд за шкірою, макіяжу та косметики.

І якщо ви дійсно хочете, щоб отримати серйозний, потужний і домінуючим, партнер інтернет-маркетингу компанії, яка розуміє важливість змісту на Збір вашого змісту. Крім очевидних збільшення онлайн-читачів, цей процес синдикації та стратегії створює зворотні посилання, найпотужніша сила в переконливій Google та ін вашого сайту актуальність.

локальні каталоги

Дуже небагато як і раніше використовувати жовті сторінки. Але багато хто все ще використовують наступні онлайн-версії:

yellowpages.com
whitepages.com
yellowbook.com
superpages.com

Є ще дуже багато. Хоча більшість буде використовувати в основних пошукових системах, ці локальні каталоги використовуються також. Мета вашого всього місцевого ринку!

соціальні медіа

Це нова хвиля інтернет-маркетингу і як і раніше знаходиться в зародковому стані â € | вплутуватися в розмову. Налаштувати обліковий запис з Facebook, Twitter і LinkedIn. Ці великі місця, щоб спілкуватися з іншими людьми і фактично брати участь у відповідних розмову. Ви повинні бути терплячі і послідовні. Ви повинні бути по-справжньому зацікавлені в наданні та участь, щоб пожинати плоди. Бути там!

Подивіться на місцевій основі блоги і взаємодіяти з ними. Коментар на блогах. Якщо це можливо, сприяти прямо в блог з вашим власним змістом або з посиланням на ваш блог. Якщо ви кохана € ™ т є блог, створити один â € | Іта € ™ з просто ще один основний системою доставки для великого відповідного змісту для павуків Google

місцеві інтернет-ЗМІ

Отримати посилання на ваш сайт з місцевих газет і організацій.

щомісячний електронний бюлетень, щоб існуючі клієнти

Тримайте своє ім’я в очах ваших клієнтів, колишніх клієнтів і потенційних нових клієнтів шляхом надання щомісячних інформаційний бюлетень, який містить останні новини, події та ін про вашому бізнесі. Архів бюлетенів на своєму сайті, знову ж таки, більше контенту для Google павуків.

Ці ідеї повинні бути корисні. Ви можете багато чого зробити цього самостійно, якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет. Тим не менш, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога, це те, що ми робимо. Optimum7 є інтернет-маркетингу компанії з особливим акцентом в SEO (Search Engine Optimization), платний пошук, соціальні медіа, управління контентом і веб-сайтів. Просто зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.