-Довідником по різних методах, щоб розблокування веб-сайтів

Ви іноді відчувають труднощі в доступі до певних веб-сайтам в установах чи на роботі, як з соціальними мережами або на інших сайтах? Дізнайтеся, як розблокувати сайти з цією статтею.

Перший ви можете спробувати це використовувати проксі-серверів. Вони також відомі як анонімайзери, за те, що вони використовують анонімні IP-адрес для того, щоб отримати доступ до веб-сайтів, які блокується брандмауером. Для того щоб зробити це, ви можете Google для список проксі-серверів і вибрати адресу, який ви хотіли б використовувати. Далі, у вашому веб-браузері, змініть налаштування Інтернету, щоб додати проксі-сервер. Запустіть проксі адресному рядку; де в барі, вам потрібно ввести адресу веб-сайту ви хочете отримати доступ. Потім натисніть Enter. Інший метод, який є більш надійним є використання веб-проксі, а, проте, ви будете бачити багато реклами, а також.

З іншого боку, ви можете використовувати замість IP адреси. Для цього використовують пошукові системи, щоб знайти для IP адреса заблокували сайт. Потім скопіюйте IP-адреса сайту, на сторінці веб-адресу.

Ще одна річ, ви можете спробувати це використовувати інструменти Google, а не, наприклад, кеш Google. Для використання цього інструменту, ви повинні будете ввести Google веб-сайт, а потім Google для веб-сайту ви хотіли б розблокувати. У результатах, зверніть увагу на адресу сторінки, ви хочете, щоб розблокувати. Натисніть кнопку “кешувати” поруч з URL, де ви будете мати доступ до веб-сайт. Інші інструменти Google ви можете використовувати замість цього Google Mobile Search і Google проксі.

Ви також можете використовувати перенаправлення URL послуг, які є спільними в деяких установах. Доступ в сторінку, яка надає послуги перенаправлення URL, а потім введіть новий URL, який буде використовуватися для пошуку заблокували сайт. Якщо URL є безкоштовною для використання, URL перенаправити запустить особистій формі інформацію, за якою ви повинні будете заповнити. Тоді, вам буде надана з вибором типу рахунків, пропонованих URL перенаправити. Виберіть основний рахунок, як ви зможете використовувати сервіс безкоштовно, то. Продовжувати і введіть URL приватне таким чином Ви можете отримати доступ до заблокованих веб-сайті.

Тепер, коли ви знаєте, як розблокувати сайти, щоб мати до них доступ, використовувати ці знання відповідально. Це ваш ризик прийняти на веб-сайтах ви вирішите розблокувати.