Короткий огляд Infrastructure Library інформаційних технологій

Information Technology Infrastructure Library, ITIL або, був створений британським урядом в 1980 році в спробі створити стандарт для ефективного і дієвого використання його кількома ІТ-ресурсів. Британський уряд, за допомогою ІТ-фахівців, які подали їх досвіду і знань, розробив і опублікував серію кращої практики книг. Кожна з цих книг цільових різних ІТ-процесів. ITIL тепер промисловість організацій, консалтингових послуг і публікацій. ITIL все ще розвивається, і його 44-томів в даний час об’єднані в восьми книгах.

Як залежність від ІТ-послуг зріс в 1980 році, британський уряд встановило низку пропозицій. Він визнав, що, за відсутності стандартної процедури, державні та приватні установи розвивають власні ІТ-політики управління. Спочатку, IT Infrastructure Library була колекція книг, і кожна з них охоплює певний процес. Пізніше, кількість книг в ITIL виросла.

ITIL, яка складається з концепцій і методологій з інформаційних технологій (ІТ), ставить великий стрес і значення на якість. Основна увага в ITIL є ефективність і результативність ІТ-послуг, і як вони можуть бути підтримані. У структурі ITIL, бізнес-підрозділів організації, що комісії та плати за послуги, розглядаються в якості клієнтів або споживачів, ІТ-послуг. Ці ІТ-послуг може бути облік і людських ресурсів. Організація, яка надає ці послуги відомий як постачальник послуг.

Перша публікація ITIL було в 1989 році – 1996. Після цього більше книг були додані в ITIL. У 2000 і 2001, ITIL v2 був випущений, щоб зробити ITIL більш доступними і недорогими. Книги були згруповані у 8 комплектів, і кожен набір був процес керівні принципи, які відповідають конкретним компонентам управління ІТ. Основна увага, проте, ITIL v2 був на сервісне обслуговування і постачання, які були відомі як набори Сервіс-менеджменту. У травні 2007 року 3-й версії ITIL був запущений. ITIL v3, яка також називається ITIL Оновити проект, було 26 процесів і функцій. Він був побудований на концепції Життєвий цикл послуги.

Схеми сертифікації відрізняється для ITIL v2 і ITIL v3. У той час як ITIL v2 пропонує три етапи сертифікації ITIL v3 має три. Ці рівні фонду, Intermediate, Експерт та Майстер. Міст іспитів ITIL v2 дозволяє власникові передати ITIL v3. ITIL v2 повинна бути поступово припинено, щоб звільнити місце для ITIL v3. ITIL сертифікація здійснюється Правлінням сертифікації ITIL. Ця плата складається з представників кількох членів у суспільстві, в усьому світі.

Information Technology Infrastructure Library має свою справедливу частку критики, все ж. З одного боку, багато некомерційні користувачі вважають, що книги дорого. Прихильники ITIL часто звинувачується у сприянні ITIL як ідеальну основу для управління ІТ. Ще однією проблемою є спеціальне навчання, яке повинно бути передане фізичним особам для реалізації. Існує також дебати з якої мережі підпадає під ITIL.