широкосмугового битви

Коаксіальний, DSL, волоконна оптика, Kbps, Mbps … Є купа термінів і цифр кинуті на вас, коли ви почнете робити покупки для широкосмугового інтернет-сервіс. Питання в цілому зводиться до того, чи хочете ви інтернет від вашої компанії кабелю або телефонною компанією. Comcast і Verizon є два гігантських широкосмугового інтернет-провайдерів у країні, і вони обоє хочете, щоб ваш бізнес-погано. Так з усіма цими термінами та цифрами, якщо ви насправді просто підкидати монету вирішувати? Давайте поглянемо на основні фактори, які слід враховувати при виборі широкосмугового провайдера.

Раз вже ми заговорили про обслуговування високошвидкісного Інтернету, ми повинні, напевно, почати з того, як ви вже здогадалися, швидкість! Основна послуга Інтернет Verizon є DSL. DSL використовує існуючі лінії вашого будинку телефон поставити Інтернет на швидкостях значно вище, ніж годинник. Оскільки сигнал йде в порівнянні з традиційним мідним лініях, є обмеження на швидкість ви можете досягти. Для багатьох людей, DSL швидкістю все в порядку. Оскільки Інтернет стає все більш мультимедійним приводом, проте, багато хто може виявити, що DSL не різати. Великий крок від є високошвидкісний кабель Comcast, інтернет. Ця послуга входить у через той же коаксіальний кабель, який використовується для кабельного телебачення. Ця лінія має набагато вище інформаційна ємність, ніж мідний провід телефону, так що ваша швидкість принаймні, удвічі швидше, ніж DSL, часто в кілька разів швидше. Швидше ще є новою послугою FiOS від Verizon. FiOS коротке для волоконно-оптичних послуг і використовує спеціальні волоконно-оптичних ліній, доступних в певних областях. Волоконна оптика дозволяють з більш високою швидкістю, ніж традиційні інтернет-кабель, проте PowerBoost функція Comcast, дозволяє сплески швидкістю, порівнянної з FiOS при завантаженні великих файлів.

Нашим наступним міркуванням є ціна. Обидва Comcast і Verizon пропонують кілька рівнів обслуговування в поступово більш високі ціни. Ціни незначно відрізнятися від міста до міста, але здебільшого здається, що обидві компанії тримають свої ціни як конкурентні, як вони можуть. Ви знайдете пару доларів різниці між кабелем і FiOS залежно від де ви живете. Обидва об’єднали служби угод, які пропонують інтернет, телевізор і телефон служби (так, Verizon FiOS забезпечує телебачення в деяких соток) всі на одному рахунку за ціною близько $ 100 на місяць.

Наша остання тема в даний час є основним вирішальним фактором для більшості доступності. Comcast надає послуги в тоннах містах по всій країні. Якщо у вас є кабельного телебачення Comcast послугу, ви вже дротовий для Comcast високошвидкісний Інтернет. FiOS, з іншого боку доступна тільки в жменьці області на даний момент. Verizon поступово установці волоконно-оптичних ліній, необхідних для обслуговування одного району за один раз, і в даний час тільки служила невелика частина їх національного сліду. Коротше кажучи, є не так багато людей, які дійсно можуть отримати FiOS тільки поки. Verizon розширює весь час обслуговування, але у них є довгий шлях.

Так що у вас є. Verizon має трохи більш високих швидкостях за цінами, порівнянними з Comcast, Comcast, але доступний в декількох місцях. Якщо ви оновлюєте DSL, FiOS, ймовірно, хороший вибір, якщо це доступно у вашому регіоні. Якщо ви вже є клієнтом Comcast, я сумніваюся, що ви помітите великої різниці, пройшовши через клопоту перемикання, різниця у швидкості просто не такі значні.