широкосмугового спускається каналізацію

Університет Абердіна має довгу і славну історію. Заснована в 1495 році, це п’ятий-найстаріший університет у Великобританії і стверджує, що в авангарді викладання та наукових досліджень в області медицини, гуманітарних та природничих наук.

Але з вересня 2007 року, є ще одна причина для Університету Абердіна, щоб пишатися: її каналізацію. Університет вклав у поліпшенні доступність широкосмугового зв’язку до його 13 000 студентів, використовуючи підземні каналізаційні труби, щоб нести всі необхідні кабелі.

Перед новим Сервіс був запущений, мікрохвильова піч зв’язок між основною кампус і Студентська село була використана для забезпечення бездротового широкосмугового студентів, що проживають там.

Проте, присутність швидко зростаючих дерев у зоні впливу бездротових сигналів. Це призвело до університету, щоб вибрати апаратне підключення і вибрав H20 Мережі підземної каналізаційної системи, яка складалася з темних прокладці волоконно-оптичних кабелів в каналізації.

Цей проект був розпочатий у червні і завершені в строк для студентів, що прибувають назад в їх дослідженнях. З 1 ГБ з підтримкою каналізації зв’язку, університет запропонує свій власний бездротової широкосмуговий сервіс до 1700 студентів в Hillhead села.

Широкосмугове підключення буде безкоштовним до точки доставки і вартість вбудованих в оренду. Mainstream провайдерів широкосмугового не буде дозволено встановлювати свої власні зв’язки, що означає, що університет буде мати свої власні мережі. Пропускна спроможність буде контролюватися, щоб запобігти університеті студенти від перевантаження мережі.

Проект каналізації широкосмугового вже працює в поєднанні з іншим проектом для забезпечення бездротового широкосмугового доступу на двох кампусів університету, з використанням технології безпровідних мереж Trapeze фахівців. У загальній складності по всій території кампуса і гуртожитки, буде 1000 точок бездротового доступу.

Ноутбуки є набагато більш доступними зараз близько 80% студентів тепер є доступ до одного, тому виглядає інвестицій, щоб стати успішним. Широкосмугової інфраструктури стічних вод, здається, ловити, з Борнмуті вже прокладки 1400 метрів волоконної оптики і Bath University хочуть наслідувати їхній приклад.