інтернет-серверів не створено рівними

Всі інтернет-серверів, не те ж саме, і всі послуги не те ж саме. Коли по магазинах навколо для служби, яка буде працювати краще для зайнятої сім’ї ви, може бути хочете споглядати пошуку для служби, яка запропонує Вам необмежений трафік і концертів, так що ви не будете потребувати, щоб хвилюватися про, і поліція все в інтернеті сім’ї використання. Не тільки це може бути стомлюючої завданням, але це майже неможливо оцінити своє використання інтернету точно.

Почніть з оцінки кількості інтернет готові пристрої у вас є у вашій родині, а потім спробувати з’ясувати, саме те, що ви використовуєте для кожного пристрою. Деякі люди мають здебільшого комп’ютерів, а інші мають ігрових систем і таких, які могли б використовувати більш високу пропускну здатність і буде вітер підсумку коштуватиме вам великий час, якщо ви вибрати сервер, який обмежує вашу використанні даних.

Речі, такі як ігри, фільми і відео, наприклад, насправді використовувати трохи більше даних, ніж на один використовує електронну пошту і відправки і отримання документів. Це пов’язано з цим фактом, що більшість людей в кінцевому підсумку перехід на їх використання, навіть не усвідомлюючи. Це може бути надзвичайно важко оцінити використання з кожним активність зважується по-різному.

Якщо ви шукаєте для інтернет-сервіс, який буде добре працювати для всієї вашої сім’ї і дозволить кожному використовувати стільки даних, скільки їм потрібно протягом місяця, то ви напевно хочете, щоб триматися подалі від супутникового інтернету, як це зазвичай не пропонують дуже багато простір і може бути дуже дорогим. Краще інтернет варіантом буде вибрати послугу кабельного інтернету або той, який пропонує широкосмуговий або високошвидкісний DSL. Більшість з цих серверів забезпечують різний Інтернет з різною швидкістю, але більшість з них також пропонують необмежені можливості якої є вигідним вкладенням, навіть якщо це трохи дорожче.

Інтернет-планів, які обмежують ваше використання мають високі витрати надлишки. У зв’язку з цим, якщо ви обираєте високий сервіс інтернет для всієї вашої сім’ї, то ви хочете, щоб переконатися, що ви робите все можливе, щоб переконатися, що у вас є необмежена кількість даних. В даний час навіть ті компанії, які пропонують необмежені правило, роблять це з обмеженнями. Наприклад, вони запропонують вам необмежені але коли ви досягаєте певної кількості даних, використання протягом місяця вони будуть сповільнювати роботу швидкості обслуговування, так що ви не можете ефективно використовувати ваші дані так, як ви робили раніше.