k.i.s.s. (Тримати її простий, дурний) – facebook повинно спростити політику конфіденційності

Я завзятий (або, може бути, я повинен сказати, скажена) Facebook користувачем. Я використовую сайт соціального середовища, щоб підтримувати зв’язок зі своєю сім’єю і друзями, я граю Ерудит, я розміщувати статті та посилання, що я знаходжу цікавим, я фото пост, і я можу оновити свій статус принаймні раз на день.

Минулого тижня я помітив, що кілька моїх друзів Facebook було опубліковано наступне повідомлення, поки їх стан: ВАЖЛИВО! FB конфіденційності очолює! Дивитися ваша особиста інформація: На сьогоднішній день є нові налаштування конфіденційності званий “миттєвий Персоналізація”, який розділяє дані з не-facebook веб-сайтів і автоматично встановлюється на К обліковий запис> Параметри конфіденційності> Програми та веб-сайти і “Дозволити”. зніміть прапорець “Дозволити”. відходу достатньо скопіювати і перепост!

Чесно кажучи, коли я побачив повідомлення, я думав, що це, швидше за все, неправильно – просто ще один інтернет чуток поширюється як лісова пожежа. Тим не менш, сьогодні як New York Times і USA Today опублікували статті, зазначивши, що бачення генеральний директор Facebook Марк Цукерберг від укладення соціально-мережевого гіганта більш visibile в інтернеті в даний час зустрілися з опозиції з боку деяких впливових політиків у тому числі Чарльза Шумера, штат Нью-Йорк; Майкл Беннет, D-Colo;. Марк Бегіч, D-Аляска, і Аль Франкен, D-Minn. Сенатори просять Facebook, щоб спростити її елементи управління приватного життя, як це робить для користувача дані більш доступні на НЕ-веб-сайти Facebook. Вони особливо стривожений з новою функцією Facebook, яке дозволяє не-сайтах Facebook розмістити особисті думки користувачів Facebook без їх згоди. Вони також заперечують проти змін, які зробили нинішню місто користувача, рідне місто, симпатії, інтереси і друзі загальнодоступними, де вони раніше бачили тільки друзі.

В даний час Федеральна комісія з торгівлі (FTC) планує розглянути питання.

Facebook могли б уникнути шквал негативної інформації і державного втручання, якби вони зробили їх політику конфіденційності прості, прозорі і для споживача. Хоча Facebook може визначити своє нове “особливість”, як суспільна інформація, користувачі хочуть мати можливість контролювати, хто може бачити їх інформації. І вони не повинні мати, щоб найняти адвоката або програмістом, щоб з’ясувати, як.