Проблема крадіжки особистих даних

Крадіжка ідентичності є проблемою в сучасному суспільстві, що вимагає більшої уваги, ніж він отримує. Тільки в 2006 році 15,6 млрд. доларів були вкрадені або використані в крадіжки особистих справ, пов’язаних з. Звичайно грошової цифри самі по собі не дають проблемі належного правосуддя. Час і стрес жертв намагається оправитися від своєї ідентичності крадіжки також повинні бути прийняті до уваги.

Щоб приступити до вирішення проблеми, я думаю, що ми повинні спочатку повністю зрозуміти, в чому проблема і як це відбувається. Крадіжка актом використання чужу особисту інформацію в корисливих цілях будь-якого роду. Ми можемо розбити його далі класифікації крадіжки особистих даних на 3 категорії: фінансові крадіжки особистих даних, кримінальна крадіжки особистих даних, та ідентичності клонування.

Фінансові крадіжки особистих даних є те, що більшість з нас зазвичай пов’язуємо як крадіжки особистих даних. Саме використання особистої інформації іншої людини вивести кредит, зняти гроші з банківського рахунку жертви, або отримувати цінні предмети. У цьому типі крадіжки особистих даних жертви, як правило, не знають про те, що сталося, поки збиток вже було зроблено, і вони залишилися з великою сумою грошей, які або відсутні, або заборгованості.

У кримінальному крадіжки особистих даних, підроблене посвідчення особи з використанням інформації жертви використовується, коли злодій, на які посилалася на квиток. Жертву потім наліво, щоб заплатити за квиток і будь-які інші наслідки, які ніколи не повинні були бути розміщені на нього.
Нарешті, особистість клонування є актом використання особистої інформації жертви “стати” жертвою. Злодій використовує інформацію, яку він отримав припустити, особистість жертви, щоб приховати свою справжню сутність. Злодій може зробити це з ряду причин, таких як переховувався від влади за злочин, за незаконну імміграцію і т.д.

Тепер, коли ми визначили, у чому проблема, ми можемо спробувати і зрозуміти, як ці злодії отримують особисту інформацію своїх жертв. Дуже часто і, можливо, найстаріший спосіб зробити це краде або корзини дайвінгу для документів, які є особиста інформація про людину, написані на ній. Іншим поширеним способом є або підслуховувати або подивитися через плече, що хтось вдаряє кулаком в їх особистої інформації.

На світанку електронний століття, нові способи крадіжки ідентичності людей відбулися. Дуже поширений шлях лежить через вірусів, які по суті вкрасти вашу особисту інформацію і відправити його назад до хакеру, що його послав. Інший через “скіммінгу” карти, які Прочитайте і запам’ятайте кредитних карт, які проходять через його так, що вони можуть бути використані в подальшому. Зростаюча заклопотаність у крадіжки особистих даних є отримання особистої інформації через соціальні мережі, такі як Facebook. Це, безумовно, проблема, оскільки багато людей не розуміють, наскільки це небезпечно, щоб покласти їх особистої інформації в Інтернеті. Більшість населення не розуміє, що як тільки щось в інтернеті, що це за світ, щоб бачити і використовувати на свій розсуд.