пароль безпеки та психології

безпеки та крадіжки
Під час візиту до Східної Європи я прочитав статтю в місцевій газеті про циганським табором переживає прилеглі села і крадіжці речей з використанням методів маніпуляції розуму. Як було описано це виглядає наступним чином: вони зупиняються у вашому будинку просять склянку води і надалі ви розумієте, що всі грошові кошти та ювелірні вироби у вашому домі пішли, і ви не пам’ятаєте, що сталося. Цей тип крадіжки не є специфічною для східної Європи. Вулиця злодіїв по всьому світу активно використовують наводить гіпноз, щоб змусити людей «добровільно» розлучитися зі своїми цінностями. Для деяких з вас це може бути сюрпризом, але з правильним набором навичок, це досить легко маніпулювати людьми і змушувати їх робити все, що ви від них хочете (хоча є певні межі). Вона працює на переважну більшість людей. Так, це можливо, щоб гіпнотизувати людей і програмувати їх, щоб робити речі, навіть не поклавши їх у транс. Це область психології розвинена відносно добре і одним з її сучасних галузей називається Еріксоніанський гіпнозу.

комп’ютерної безпеки
Що все це має відношення до комп’ютерної безпеки? Ну, я думаю, що більшість з вас вже здогадалися: резюме, що людина є найслабшою ланкою будь-якої системи безпеки. Системи, засновані тільки на захист паролем є жартом для будь-якого серйозного і рішучого організація, яка бажає отримати доступ до нього. Крім того, чим більше людей, що мають доступ існує, більш сприйнятливі системи, навіть простий соціальної інженерії. Офісні працівники віддають паролі для дешевого пера! Дослідження показує, що колосальні відсоток офісних працівників – 90% – готові віддати свої паролі своїх колег. Чоловіки трохи прагнуть віддати свої паролі: 95% проти 85% жінок. Це дослідження причин не проводилося в компанії з розробки програмного забезпечення. Це було зроблено в Англії в одній з головних залізничних станціях деякий час назад. Велика кількість людей просто використовують слово “пароль”, як їх офіс Пароль: загальним числом в діапазоні від 5 до 10 відсотків. Більш детальну інформацію про комп’ютерну безпеку і паролів ви можете прочитати на сайті DotNetThis

Як зробити комп’ютер більш безпечним
Що ви можете зробити, щоб зробити систему ви розробляєте безпечнішою? Емпіричне правило: потрібно якомога більше інформації для людини, щоб мати можливість доступу до даних. Смарт-картка нагрудні картки з фотографією власника дійсно працює набагато краще, ніж пароль. “Obscure” паролі, які важко читати, і вимовляти зробити роботу краще, ніж прості паролі. Паролі, містити літери, знаки та цифри краще, ніж прості “слова типу” паролі. Необхідність двох паролів з двох різних людей отримати доступ до важливої ​​частиною даних працює краще, ніж один пароль. Наявність двох смарт-карт ще краще. Вибір правильного народу мати доступ до даних (якщо можна) однаковою мірою важливим кроком. Розумні люди, які мають самосвідомість, мають критичне мислення і швидка реакція і менш сприйнятливі до маніпуляцій. Якщо ви знаходитесь у військовій або подібної організації ви навіть можете провести психологічну оцінку тих, хто збирається бути обробка секрети. Ви можете сказати людям, що розкриття таємниці або інші секретні дані, будуть боляче організації погано, отримає їх звільнили і може бути в деяких випадках є достатньою причиною, щоб почати судовий процес проти них. Все це буде створено моральне блок в їх умах, велика захист від авторитетних навіюванню.

Зберегти ваші секрети
Якщо ви є таємним зберігачем то ваша головний захист своїм моральним принципам і вашу свідомість. Моральні принципи варіюватися від людини до людини, але усвідомлення це універсальний інструмент, який допоможе, коли хтось намагається маніпулювати вами, будь то, щоб отримати ваш гаманець або отримати пароль. Важливо розрізняти два види впливу: дозвільний і авторитетний. Перша пов’язана з ароматом все, щоб ваш розум приходить до “правильним” висновків роду сама по собі. Він широко використовується в радіо-або телевізійну рекламу, часто використовується політиками, хороші менеджери і не обов’язково погано. У той час як перший підхід базується в основному на лові вашу увагу і вставки правої «якір» слів чи зображень на увазі народи, другий метод є більш нав’язливими і грунтується на заплутаною вас і намагається відключити частину мозку, відповідальна за ваші критичні думати, а потім ковзання команд в незахищені розуму. Типовий спосіб злодіїв вулиці бентежить вас, кажучи дивні речі, торкаючись вас, маючи дві людини говорять різні речі у вашій правої і лівої вуха або ловити вашій увазі з деякими блискучий предмет, наприклад, дзеркало або ювелірний виріб. Професійні злодії набагато важче виявити. Якщо це трапиться з вами, що незнайомець раптом говорить з тобою і говорить дивні речі моя вам порада піти якомога швидше.

Ви можете знайти багато інформації на тему психології та безпеки в Інтернеті. Прочитайте це! Це може також заощадити ваші гроші. Чим більше ви знаєте про безпеку безпечніше ви знаходитесь в реальному світі.