прийняти CCENT іспит у 6 місяців або менше

Якщо ви думаєте про отримання вашого CCENT сертифікації ви можете бути здивовані, коли саме ви повинні планувати його приймати. Я б так, що не важливо, скільки у вас є досвід прямо зараз вирішили взяти його до 6 місяців, і робити все можливе, щоб це відбулося.

Якщо ви встановили термін, щоб зробити щось, і ви дотримуйтеся його 100% і ви не давайте що-небудь отримати на вашому шляху ви дійсно можете зробити хороший прогрес. Маючи сертифікації Cisco так стоїть будь-яку кількість зусиль, які ви покладете в неї. Якщо ви повинні пожертвувати спить, дивитися телевізор, грати службового обов’язку, або виходячи в кіно то ви повинні. Я навіть не можу числа, скільки дверей були відкриті для мене, тому що у мене є сертифікації Cisco. Так що вирішуйте що сьогодні ви будете на таку жертву, що в 6 місяців або менше ви будете приймати ваші CCENT іспиту.

Я думаю, ви повинні прийняти ваш тест, принаймні 6 місяців, тому що я думаю, ви повинні провести найближчі 6 місяців після цього працювати над вашою CCNA! І це теж, але насправді, тому що після 6 місяців твердих навчається на випробування ви прийдете до точки, що ви почнете забувати все те, що ви вчилися, коли ви почали. І тоді стане цього нескінченного циклу огляду знову і знову матеріал, який ви вже повинні пам’ятати, але важко тільки тому, що ви дозволяєте так багато часу проходить мимо.

Інша причина, чому ви повинні отримати CCENT менше 6 місяців, тому що, якщо деякі інші хлопець працює з більшим навантаженням, ніж ви є, і закінчує тим, що з вашій майбутній роботі. Таке може трапитися.

Ви також повинні пройти сертифікацію якнайскоріше з фінансових причин. Після отримання вашого CCENT 3 місяці раніше, ніж ви б ви могли б потенційно отримати роботу або краще. Подумайте про те, скільки 3 місяці дохід буде. Що б ви зробили з декількох місяців додатковий дохід. Не пропустіть на цій.

Якщо ви хочете виграти, то ви можете. Візьміть під контроль своє життя і зробити різницю. Ви не пошкодуєте, працюємо на сертифікацію.

Натисніть на посилання, щоб дізнатися набагато більше про проходження CCENT іспиту.