Відмінності між Wi-Fi і бездротовий інтернет

Бездротовий Інтернет з ранньої стадії усиновлювачем та зростання бездротового провайдера в даний час на підйомі в Америці. Свободу пересування для дому та офісу і залишатися на зв’язку з Інтернет було продано як «потреба» з маркетингових фірмам досить довго, що глибоке проникнення на ринок в даний час починають заволодіти. Цікаво, однак, скільки споживачі плутають, саме те, що бездротовий доступ до Інтернету насправді.

Бездротові мережі терміни та бездротовий Інтернет кинуті навколо багато в ці дні, і хоча вони є взаємозамінними багато разів є істотні відмінності. Бездротовий Інтернет послуга сама по собі, забезпечуючи бездротових технологій і доступу в Інтернет в комбо, яке дозволяє користувачеві отримати доступ до Інтернету від дому та офісу. Цей вид послуг є більш, що домашню мережу і користувач може бути в гарячих точках, таких як аеропорт кафе чи готелю. Бездротова мережа в цілому створена в особливій місці, наприклад, будинку або офісу. Ця мережа Wi-Fi технології для передачі даних в існуючу підключення до Інтернету. Wi-Fi дозволяє користувачеві отримати доступ до Інтернету в будь-якому місці в межах і навколо даного місця, але вимагає окремого сервісу Інтернет. Бездротові мережі один раз вартості, в той час бездротовий Інтернет триває.

Мережі Wi-Fi:

Бездротові мережі вимагає від кожного пристрою, щоб мати бездротової приймач, бездротовий маршрутизатор і широкосмугове підключення до Інтернету. Бездротовий маршрутизатор мережеве пристрій, який дозволяє користувачам підключити декілька пристроїв одне підключення до Інтернету без використання кабелів.

У будинку з комп’ютерів в різних кімнатах бездротової мережі є дуже цінним. Багато компаній, такі як Time Warner або Comcast, буде навіть встановити мережу для вас. Звичайна тактика занадто розміщуйте пристрій на горищі будинку або квартири шафа, яка займає центральне місце в будинку. Це означає, широкосмугового доступу в Інтернет на будь-який пристрій в будинку без кабелів для запуску.

З ноутбуками стає загальною для купівлі американських сімей, бездротова мережа стала більш важливою для домашнього користувача, ніж будь-коли раніше. Тепер ноутбук може бути використаний в будь-якому приміщенні, а також його околиць, таких як двір з тією ж швидкістю, як проводового доступу.

бездротовий доступ до Інтернету:

Бездротовий Інтернет потрібен бездротова карта у вашому ноутбуці або іншому пристрої, і бездротова рахунок. Є кілька компаній, таких як Boingo і Clearwire, які забезпечують рахунків з більш ніж 100000 гарячих точках по всьому світу. Це означає, що протягом одного плату ви можете отримати доступ до Інтернету в будь-якому місці є пов’язані бездротові хот-споти. Навряд чи ви будете серфінгу в Інтернеті в середині кукурудзяного поля в Канзасі, але лист може бути надіслано з упевненістю з більшості аеропортів, Starbucks, і книжкові магазини, такі як Barnes і Noble.

Будь-який постачальник буде мати повний список гарячих точках, так що не забудьте уважно дивитися, де доступ в Інтернет. У великих мегаполісах багато разів ці гарячі точки накладаються один на одного і доступ можна отримати практично в будь-якому з магазинів на вулицю. Саме в цих місцях, що бездротові рахунки Інтернет дійсно сяяти, і можна вільно пересуватися практично в будь-якому місці.