вчимося торгувати акціями

Навчитися srade запаси справа нелегка. Але це не неможливо. Ви повинні налаштувати себе, щоб провести якийсь час, щоб зробити дослідження і onitor свої позиції кожен раз в той час. Я торгую акціями протягом більше 15 років. Я пам’ятаю мої перші роки торгівлі. Я хотів би отримати в положення, а потім, коли я побачив, що він йде проти мене, я б вийти, часто в самий невідповідний момент. Я кажу це тому на наступний день або тиждень фондовий перевершив де я купив її у.

Навчитися торгувати акціями вимагає деяких навичок, але він також вимагає, щоб ви пролили деякі з ваших вкоренилися, инбредной емоції. Саме ці дуже емоцій, які змусили мене продати акції занадто рано почавши днів торгівлі. Я подолав ці емоції тепер і в мене є набір правил, що я дотримуюся неухильно. Це не означає, що я не можу змінити правила моєї системи, але я повинен дати собі хороший привід, щоб зробити це. Якщо я не міняю свої системи, ніж я дотримуватися їх. Тобто, як я тримаю емоції з рівняння.

Найбільш важливий спосіб допомогти собі, коли вчитися торгувати акціями є, щоб придумати свою власну систему і практику. Але заняття з реальними грошима може бути дорогим. Деякі люди ставляться до цього як ваше навчання, але якби ви могли не ставити реальні гроші на лінії і при цьому отримати практику потрібно?

Спосіб зробити це, концепція, відома як папір торгівлі. Тепер, є критики папери торгівлі, які стверджують, що, тому що ви не ставлячи реальні гроші на лінії ви не будете мати такі ж емоції, які ви хотіли б ви покласти ваші з працею зароблені гроші дюйма Вони також заявляють, що ви не отримаєте такий же заповнює, що ви хотіли, коли ви торгуєте по-справжньому. Існує деяка правда на ці заяви, але це не повинно зупинити вас від переслідування папери торгової, тому що є способи зменшити аспекти віртуальної торгівлі, які критикують.

Щоб протистояти першому пункту, паперову торгівля все ще відчувають. Так, емоції не те ж саме, але те, що ви дійсно робите, намагаєтеся відчути чи ваша система працює або збирається працювати. Контрапункт другого елементу якщо взяти середню точку попиту і пропозиції в будь-який момент часу дня або в кінці, ви, ймовірно, заповнені на цих рівнях, якби ви торгували реальні гроші. Це тому, що він падає в межах бід / аск спред. Я використав цю техніку при торгівлі на реальні та за винятком супер швидко рухаються акції, я майже завжди був заповнений.

Я думаю, якщо ви хочете йти про навчання торгувати акціями вам потрібна система, і ви повинні бути в змозі займатися торгівлею. Ви хочете бути в змозі зробити обидва цих, не надавши багато капіталу (ні, якщо ви можете отримати разом з ним). Одна система, що я виявив, що є необхідним і надійним є метод CANSLIM. Цей метод допомагає людям навчитися торгувати акціями, щоб отримати прибуток.