готуватися до іспиту 220-602

Іспит 220-602, який також відомий як CompTIA A + IT Technician іспит, щоб перевірити свої здібності в установці, оптимізації, налаштування та діагностики комп’ютерних систем. Перш ніж сісти на цей іспит, ви повинні отримати сертифікацію + Essentials спочатку разом з віддаленим технік і технік + депо.

Після отримання цієї сертифікації, ви кваліфікований спеціаліст, де у вас є навички роботи на комп’ютерної операційної системи (ОС) і комп’ютерного обладнання.

Цей іспит складається з 80 питань з множинним вибором відповіді. Час, відведений на цей іспит на 1 годину 30 хвилин. Вам знадобиться принаймні 700 знаків пройти цей іспит.

Отже, ось поради, які необхідно виконати до вашого іспиту 220-602.

1. зразкові питання

Це дуже важливо для вас, щоб знати типи питань, які будуть задані на іспиті. Хоча питання можуть бути різними, але принаймні ви знаєте, що главах вони будуть зосереджені в найбільшою мірою. Оскільки мова йде про декілька вибори-питань (MCQ) іспит, ви повинні бути працьовитими, щоб зробити багато вправ.

2. CompTIA підготовка комплекту

Отримати останні підготовка комплекту від CompTIA, щоб допомогти вам у підготовці до іспиту. Комплект включає в себе дослідження відзначає і зразкові питання для вас на практиці. Крім комплекту дослідження CompTIA, ви завжди можете шукати інші навчальні матеріали, які підвищать ваше розуміння в цій галузі.

3. попитати

Якщо ви не впевнені в певний відповідь, представлений у дослідженні матеріалів, ви можете звернутися за допомогою ваших друзів. Не соромтеся запитати, якщо ви хочете передати на іспиті. Якщо ваші друзі не можуть допомогти вам багато, ви завжди можете запитати у ІТ-спеціалістів в Інтернеті. Google для Microsoft іспит пов’язаних форумах і залиште свій запитів там. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе вам допомогти.

Там немає сценарію або питання тематичне дослідження в іспит 220-602. Тим не менш, цей іспит не так просто пройти, якщо ви не ставите ваші зусилля в ньому. Прочитайте кожне питання обережно, перш ніж відповісти.