крадіжки особистих даних – хто “фішинг” для вашої інформації

Там новий тип інтернет-піратства називається “фішинг” (вимовляється як «промисел»). Інтернет злодії «промисел» для вашої особистої інформації. Вони шукають способи, щоб обдурити вас в давати свій номер соціального страхування, номер кредитної картки та іншу особисту інформацію, яку вони можуть використовувати в своїх інтересах. Ви можете стати жертвою крадіжки особистих даних, які можуть знадобитися роки, щоб очистити фінансову історію та особисту репутацію. Але розуміння того, як ці інтернет-злодії працюють, допоможе вам захистити себе від можливості стати жертвою.

Як ці злодії вашої інформації?
Як правило, ви можете отримати електронною поштою від компанії, що ви знайомі з цим виглядає «реальним». Він має логотип компанії, вони можуть називати вас по імені, і тон листа є те, що вони шукають на ваших інтересах. У цьому листі буде попередити вас про деякі безпосередню небезпеку для вашого акаунта або кредитної карти, і що ви повинні вжити заходів негайно, або ви будете страждати тяжких наслідків. Там буде посилання (підкреслені як правило, в письмовій синій) для вас, щоб натиснути на, який відвезе вас на свій сайт. І що ви думаєте? Сайті вони беруть вас буде виглядати як реальна річ з логотипом компанії і всіх.

Далі, вам буде запропоновано ‘перевірити’ Ваш обліковий запис, пароль або дані кредитної картки. Якщо ви коли-небудь опинитеся тут, зупиніться! нічого не робити. Не заповнюйте особистої інформації. Негайно вийти з цього сайту і видаляти фальшиві електронної пошти, який ви отримали.

Як дізнатися, що це є “фішинг” електронної пошти.
Якщо ви не напишіть цю компанію з проханням надати інформацію про вашому рахунку або про допомогу з проблемою, бути підозрілим. Якщо ви все ще не впевнені, тому що це виглядає так «реальним», зателефонуйте в компанію і запитайте себе. Ви можете знайти ці телефонні номери на вашій щомісячній виписці. Якщо це в неробочий час, і ніхто не повинен там відповісти на ваш дзвінок, почекайте, поки на наступний день, коли ви можете досягти когось. Не піддавайтеся на повідомлення “неминучої небезпеки” і відчувати, що ви повинні вжити заходів негайно. “Фішери” сподіваються, що ви будете вживати негайних заходів – не панікувати, і нехай вони обдурити вас в натиснувши на їх посилання.

Що ви можете зробити?
Ніколи не давати кому-небудь свій пароль через Інтернет або по телефону, коли він ініціативний запит. Ваша кредитна карта компанія знає, що ваш пароль і номер кредитної карти. Їм не потрібно просити вас за це.
Крім того, банк знає, що ваш номер рахунку і номер соціального страхування, вони не будуть просити вас повторити його усно по телефону.

Перегляньте всі ваші щомісячні звіти кожен місяць, як тільки вони з’являться. Перевірте звинувачення, які ви ніколи не робили. Якщо ваша заява небудь спізнювалися в прибутті поштою, зателефонувати і запитати чому. Захистити себе від цих потенційних злодіїв. Не дозволяйте їм брати вашу особистість! Будь ласка, не забудьте закладки www.wheatgrass-фонтан-з-youth.info зараз! Дякуємо за відвідування.

Залучені до вас http://www.PrePaid-Legal-Help-4U.com, де у вас є повна правовий захист 24/7 за менш ніж $ 1 на день!