розуміння HP0-J26 сертифікаційний іспит

“Проектування і реалізація рішень HP SAN сертифікації” іспит широко відомий як HP0-J26 іспиту. Цей іспит проводиться к.с., який є одним з найстаріших і найбільших ІТ-фірм у світі. HP проводить цілий ряд сертифікаційних іспитів правильно оцінити і перевірити його потенційних кандидатів.

Сан – що?

Мережа зберігання даних складається з архітектурне рішення для підключення віддалених комп’ютерних запам’ятовуючих пристроїв (таких як дискові масиви, стрічкові бібліотеки та оптичних запам’ятовуючих пристроїв) на сервери таким чином, що пристрої з’являються як локально підключені до операційної системи. Такі типи мереж, як правило, здійснюється у великих організаціях, що мають безліч комп’ютерних терміналів. Під час навчання для цього сертифікаційного іспиту, кандидат повинен правильно зрозуміти концепцію. Правильного проектування і реалізації дуже важливо для нормального функціонування мережі.

Що робить HP очікує?

HP0-J26 сертифікаційний іспит є популярним серед ІТ-спеціалістів та експертів, за величезного значення, яке є похідним від цієї сертифікації. Цей рівень сертифікації вимірює навички, необхідні для рук на планування та інтеграцію і підтримку технічних рішень в бізнес-класі, мережевих середовищах. Враховуючи набір вимог клієнта бізнес, цей потенційний кандидат, як очікується, щоб мати можливість Розробка, підтримка та інтеграція платформи, операційної системи, зберігання, мережі та додаткові компоненти для вирішення бізнес-завдань. Ідеальний кандидат повинен вміти кожен, хто розгортає вирішення бізнес-класу на базі технологій НР.

Кілька важливих темах

Під час підготовки для конкретного сертифікаційного іспиту, слід приділяти особливу тягар на наступні теми:

Сан – поняття
Як дизайн?
HP інфраструктури
Сан – гетерогенні та управління
робота з зберігання HP робіт і керівництво референс-дизайну
топологій і продуктивність системи зберігання даних
Сан – підтримка резервного копіювання і реалізації

Що ж далі?

Після успішного завершення цієї сертифікації, один застосовується для робіт, таких як HP SAN Architect і зберігання SA.