супутникове широкосмугового доступу в сільській місцевості

Один з найпопулярніших варіантів сьогодні серед тих, хто хотів би провести тихий вечір за грою в старомодних сімейних ігор плати “яблука з яблуками”. Вперше представлена ​​в 1999 році, вона стала мільйонним тиражем в 2003 році і отримала кілька нагород за свій видавець, Марк Остерхаус.

Остерхаус ринках “яблука з яблуками” та інших настільних ігор через його “віртуальної компанії,” з коробки Publishing. Компанія не має традиційного офісу. Замість цього, співробітники працюють зі своїх будинків-деякі в Каліфорнії, інший в штаті Іллінойс, Мічиган і різних місць у сільських Вісконсін-спілкуванні по телефону і в Інтернеті.

Остерхаус можете запустити його компанії з будь-якої точки світу, що він може підключити свій ноутбук в широкосмугове з’єднання. І з вересня 2005 року по теперішній час працює з сільського будинку 10 милях від Richland Center, штат Вісконсін Для Остерхаус та інших фахівців, високошвидкісний доступ в Інтернет бізнес-необхідність. Тим не менш, у багатьох сільських районах, традиційні широкосмугові варіанти, наприклад, кабельне або DSL, просто недоступні.

Для Остерхаус, рішення супутникового широкосмугового доступу. Гейм-дизайнер отримує свій сервіс від компанії під назвою WildBlue.

“WildBlue дозволяє нам бути там, де ми живемо зараз”, сказав Остерхаус. “Ми знаходитесь в одній з найкрасивіших районів штату Вісконсін. Я можу бачити крупний рогата худобу ходьбі вгору і вниз по схилі пагорба прямо поза моєю вікна офісу.”

Для людей, які хочуть скористатися перевагами сільського способу життя і вийти з міста, WildBlue є практичним варіантом. Коли Остерхаус переїхали в область, він не має наміру вести бізнес в округи Річленд (населення 18 000). Але під час зустрічі з Richland Електричні планувати електричної установки служби для нового будинку, кооперативні представник зазначив, що супутниковий широкосмуговий варіант був найближчим часом.

Незабаром після цього, Річленд Електричні створили установку демо WildBlue у своїх офісах. “Я приніс свій ноутбук, підключив і був в змозі зробити все, що я зазвичай зробить з Медісона,” Остерхаус сказав.

“Яблука з яблуками” та інші з коробки продукти вимагають якість графіки та інших даних важких матеріалів, які співробітники компанії діляться один з одним через Інтернет, і для цієї мети, прямий канал WildBlue є більш ніж достатньо.

“WildBlue є свобода, В”, сказав Остерхаус. “Ви можете перемістити себе скрізь, де ви хочете бути, і це безцінне.”