хакера злому – гра інтелекту

світові новини
(PRWEB) – Ахмедабад, Гуджарат, Індія.
18 березня 2007

Народився в невеликому селі найвідоміший індійський місто, відомий як Рожеве місто Індії. Г-н Шарма в галузі досліджень в області безпеки за останні 8 років. Він тепер повний контроль над глобальної системи безпеки мережі. Його життя було сповнене боротьби і перевантажених стресом. Він згадує його сила і гордість, вказавши себе в якості повної зупинки по електронній системі. Його мета полягала у проведенні унікальних завдань по світу, те, що ніхто інший, то йому не може виконати. Він довів це через прямому ефірі телепередачі на одному з найвідоміших новинний канал Індія ТБ (http://www.indiatvnews.com). Ця телепередача вийшла в ефір у Breaking News на Індія ТБ і була перша довгу в світі злому, пов’язаних з безпекою і телепередачі новин. Ця телепередача була показана з 9:00 вечора до 12:30 ранку і є одним з кращих серіалізациі інформаційної програми Індії. Міністр інформаційних технологій, технічних експертів, експертів фондової біржі, експерти кіберзлочинність, індійська зірка Редактори команди та корпоративної профілі всіх присутніх під час цієї телепередачі. Г-н Шарма зламали декілька сайтів, Інтернет-банкінг, інтернет-трейдинг і покупками через Інтернет все в одну спробу. Нещодавно пан Шарма також оголосила про свою нову охоронної фірми Технології Shubhlabh. Він згадує злому в якості експерта роботи рівня, який є технічним мистецтво знаходження вразливостей в існуючі слабкі безпеки будь-якої діяльності в Інтернеті через інтернет. Kalpesh Шарма, показує живий демонстрації на чисту банківських та лазівок. Він довів, що жоден банк не є безпечним для ваших грошей. Він кинув виклик всім банкам, що він може зламати будь-який банк сайт, тому що їх лазівки. Однак його наміри за доказ було, щоб допомогти народам стати безпечним і обізнані про технічної безпеки.

Спочатку він захищені авіаквитка на сайті торгового indiatimes.com безкоштовно. Як компенсація була зроблена шляхом злому сайту IDBI платіжний шлюз банку. По-друге, він купив плащ з сайту торгового Rediff і оплата була зроблена за допомогою злому Федерального банку. Від обох сайтах він отримав квитанцію з номером замовлення та оплати підтверджується, що оплата проводиться і ми доставимо його протягом 3 днів …

Alongwith, пан Шарма також пішли для обговорення в рамках дискусії в тому ж прямому ефірі з паном Dhrender Kumhar (фондова біржа експерт) і Паван Duggal (Cyber ​​закону Expert), і вони відчували шок, коли вони побачили все це прямо перед їх очима . Пан Dhrender сказав, що: «Я вражена, побачивши цю ситуацію. Тепер наші гроші не безпечно, і ми не могли взяти фізичний ризик тримати величезну кількість коштів з нами, тому що технічна ера на його шляху до прогресу. Для того, щоб уникнути цього, ми використовуємо мережевих банківських операцій, але, як видно є декілька вразливостей в банківській системі також … ”

Г-н Паван Duggal розповів про деякі статей і розділів інформаційної безпеки Закон, і попросив народів, які втратили свої гроші, можуть претендувати до 10 млн. INR. Але ви повинні це довести в суді, що майже дуже важко виконати. Ви не можете отримати допомогу від споживчого суді, а також, в цій ситуації. Ніхто не знає, що можна зробити? Г-н Шарма також зламали так звані безпечні сайт акцій і торгівля цінними паперами, тобто Indiabulls.com і передані 100 INR в його союзі ощадний рахунок у банку. Indiabulls базі даних сайту відбили баланс коливань, негайно. Для обговорення цього, пан Gagan Банга (президент Indiabulls) була викликана в цьому прямому ефірі. Але замість того щоб прийняти технічні помилки його компанії, він кинув виклик від претензій пан Шарма. Він повністю заперечував, що все було бачили мільйони людей по всій країні. Він сказав, що “Це не можливо зламати нашу торговельну сайту”. Потім пан Шарма кинув йому виклик, щоб довести це право, що для запуску в прямому ефірі, і попросив у нього усні дозволи. Г-н Шарма також додав, що дозволить громадськості глядачів цій телепередачі дати свої рішення після того як він говорить про це прямо зараз. Як тільки пан Gagan нервував! тому що до цього вони можуть втратити довіру людей. Але врешті-решт він прийняв цей виклик і сказав, щоб пан Шарма, що він може прийти в свій кабінет і зламати рахунку пан Gagan автора. Я дам вам дозвіл зламати мій рахунок, але я не можу дати дозволу на інші хакерські інших рахунках. Це показує, пан Gagan є сумніви в його веб-сайт і боявся виклик пан Шарма.

Для подальшого обговорення пан Шакіл Ахмед (IT-міністром Індії) прийшов до мене і сказав, що він не технічний людина, але він безперечно зробить доброго для народу своєї країни з його технічна команда … Коротше кажучи, жоден з наших грошей не знаходиться в безпеці до тих пір, поки, онлайн вразливостей не видаляються повністю. Для того, щоб дізнатися більше про науково-дослідної діяльності пан Шарма і послуг, пройти через свій офіційний веб-сайт для подробиць.