ширина смуги

Термін смуга пропускання дуже часто в ці дні, особливо тому, що його технологія зачіпає практично всі аспекти нашого життя. Ви можете використовувати смугу пропускання при підключенні до Інтернету, коли ви використовуєте телефон, коли ви дивитеся телевізор, і в багатьох інших заходах. Але що таке пропускна здатність? Читайте далі, щоб дізнатися і подивитися, як вона може змінити ваше життя.
Пропускна здатність визначена
«Пропускний здібності» відноситься до кількості даних або інформації, які можуть бути передані через мережу в даний момент часу, або, простіше умовах, є мірою того, наскільки “матеріал” надсилається через будь-яке з’єднання. Інформація, передана може приймати різні форми залежно від каналу.
Як пропускну здатність впливає на вас
Пропускна здатність в інтернеті умовах, як правило, виражені в бітах в секунду (біт), кілобіт на секунду (кбіт) або мегабіт в секунду (Mbps). Чим вище пропускна здатність вашого з’єднання, тим швидше ви можете завантажувати і викачувати дані з Інтернету. Віддалений доступ до мережі низькі швидкість лише близько 50 кбіт +, а краще піти кабельні з’єднання від 500 Кбіт і вище. Якщо ви потребуєте з’єднання, яке має велику пропускну здатність залежить від ваших цілей, для використання в Інтернеті. Якщо ви використовуєте тільки в інтернеті текстової дослідницьких цілей, вам не потрібно багато трафіку. Цілу сторінку тексту англійською мовою становить всього близько 16 000 біт, так що якщо ваш модем може пересуватися 57000 біт в секунду, у вас більше, ніж покрита. Ви, можливо, буде потрібно більш високу пропускну здатність, якщо ви завантажити або завантажити повний руху і повноекранне відео, яке, залежно від стиснення, потрібно приблизно 10 мільйонів біт в секунду. Він мудрий, щоб підписатися на високій пропускної здатності з’єднання, якщо ви використовуєте Інтернет для картин, графіки, музики та відео.
Телефони використовувати пропускну здатність, теж – насправді, з смугою пропускання близько 3000 ‘циклів у секунду (CPS) потрібно для передачі голосу. Пропускної здатності, необхідної для телевізійного мовлення ще вище приблизно в 6000000 CPS, і супутникова система запобігання перешкод шляхом розповсюдження телевізійних сигналів використанням смуги пропускання всього 17,5 МГц до цілих 72 МГц.