5 вірний спосіб захистити ваш комп’ютер від вірусів

У цьому соціальному цифровому столітті, де кожен користувач комп’ютера доводиться стикатися захисту комп’ютера від вірусів є отримання складніше і складніше з кожним днем. У той час як це може межують з параноєю, само собою зрозуміло, що ви не можете залишити свою охорону протягом однієї секунди. Навіть корпоративний гігант, як Microsoft знайшла свою власну систему зійшлися на більш ніж один раз.

Пам’ятайте, “старі добрі часи”, до приходу Чистий і завантажуваних програм? Життя була проста, то з точки зору комп’ютерних вірусів. З першим, яким чином епідемія може бути переданий обмежується на дискети, гнучкість, щоб зловити і викорінити вірус був набагато простіше. За стандартами в даний час, він брав деякий час, перш ендемічних був готовий заразити комп’ютер і перешкоджають системи. Антивірусне програмне забезпечення від цієї точки, як правило, готові виявити і викорінювати вірусів, перш ніж вони викликані надмірною кількістю ушкоджень. Крім того, користувачі комп’ютерів були досить підкованих про те, як захистити себе в термінах сканування всі дискети перед їх копіюванням на робочому столі.

Інтернет допоміг поправки все таке. Сітки, за умови, що по трубопроводу віруси можуть переходити від одного до іншого зі швидкістю блискавки. Більше не може ноутбук користувач просто переживати з приводу дискет як точки входу, проте в даний час вони були підкреслити про електронної пошти, вкладення електронної пошти, рівний-обміну файлами між користувачами, обміну миттєвими повідомленнями, а також програмного забезпечення. В даний час віруси атакуватимуть через кілька точок входу, в той час як поширення не втручання людини, і повною мірою скористатися вразливостей з інтервалом системи або програми. З технологією просування кожен день, а також збіжність комп’ютерів з різними мобільними пристроями, потенціал останніх сортів загрози додатково збільшується.

захист комп’ютера
На щастя, просування антивірусного програмного забезпечення йде в ногу з поточною вірусних загроз. Антивірусне програмне забезпечення має важливе значення для здатності комп’ютера, щоб відбиватися від вірусів і шкідливих програм альтернативного. Ці продукти призначені для захисту від гнучкості пандемії ввести комп’ютер через електронну пошту, веб-браузерів, файлових серверів і настільних комп’ютерів. Крім того, ці програми забезпечують централізоване управління, що функція ручки розгортання, налаштування та оновлення.
Користувач комп’ютера повинна залишатися старанним і виконати кілька простих кроків, щоб захиститися від примари Scourge:

1. Оцінка поточної системи безпеки ноутбука.
З привидом заміни покоління віруси можуть атакувати під час безліч способів, підхід маючи тільки одну версію антивірусного програмного забезпечення застаріла. Ви повинні бути впевнені, що ви захистили всі аспекти вашої комп’ютерної системи з робочого столу до мережі, і від шлюзу до сервера. Візьміть до уваги додаткову комплексну систему безпеки, яка включає в себе кілька варіантів, включаючи антивірус, брандмауер, фільтрація контенту, і виявлення вторгнень. Така система може створити його багато важких для вірусу проникнути у вашу систему.
2. Тільки встановити антивірусне програмне забезпечення, створене відомо, поважній компанії.
В результаті нові віруси прориваються щодня, це необхідно, щоб ви часто оновлювати антивірусне програмне забезпечення. Ознайомитися з в режимі реального часу Функція сканування програмне забезпечення і налаштувати його, щоб почати автоматично кожного разу при завантаженні комп’ютера. Це захистить вашу систему автоматично перевіряти ваш ноутбук щоразу, коли він включений.
3. Побудувати його звичку завжди перевіряти всі нові програми або файли, незалежно від від того, де вони відбуваються.
4. Дотримуйтеся обережності при відкритті двійкового, Word, Excel або документів невідомих джерел, особливо якщо вони були отримані протягом онлайн-чат або у вигляді вкладень в електронну пошту.
5. Виконувати регулярне резервне копіювання в разі, якщо ваша система пошкоджена. Це може бути єдиним засобом для відновлення інформації у разі зараження.
Тому, будь ласка, переконайтеся, що ви всі ці шпаргалки на щоденній основі для безпечних обчислень.