Вам потрібна висока швидкість інтернету

Є так багато варіантів, у ці дні для отримання онлайн від традиційних дозвону всі шляхи до Wi-Fi.

Так з усіма вибір, як ви йдете про прийняття рішення чи не пірнати в високошвидкісний інтернет? Один із способів відповісти на це питання, просто запитайте себе, що це ви робите в Інтернеті найбільше?

Деякі люди тільки зрідка виходити в інтернет, щоб перевірити свою електронну пошту, і, можливо, зробити швидкий пошук.

Для новачка, вони, ймовірно, використовувати більш популярні, легкі сайти, такі як Yahoo і нових веб-сайтів. Важливо пам’ятати, що це сайт, як правило, з важкими кілобайт набитих змісту: відео, зображення, музичні файли, і, звичайно, реклама.

те, що високошвидкісний доступ в інтернет?

“Широкосмуговий” – як високошвидкісний доступ в Інтернет для віддалених, так само, як те, що 747 є літаком брат Райта – це технологія, яка використовує ті ж принципи, але в зовсім перетворені шляхом. Уявіть собі, намагаючись продавати квитки на літак Райт в сучасний аеропорт. Він просто не обладнаний для обробки трафіку. Подібно до цього, інтернет-трафік сьогодні розроблений, щоб грати з великими обсягами даних для отримання додаткової сенсорної стимуляції, і повільне завантаження веб попереднього дозвону швидкості відстають.

Найбільш поширені методи використовувати цифровий абонентської лінії (DSL), Бездротовий Інтернет-провайдер, більш відомий як Wi-Fi, і кабель, той же самий матеріал використовується для подачі телевізора звичку.

Обидва DSL і кабельних “завжди на зв’язку”, яка постійно тече вгору і вниз з даними. Тому що DSL можуть бути порушені відстані, взагалі кажучи, кабель трохи швидше – і має тенденцію коштувати в два рази дорожче DSL.

Wi-Fi використовує бездротову локальну мережу на радіочастотах. Його діапазон обмежений невеликій площі, такі як будинок або кафе, за допомогою цього методу, кабелі або коробки не потрібні, і ви і ваш ноутбук може дійсно “бігати і стріляти».

У той час як кожен вибір має свої переваги, вартість може зіграти фактор, що визначає, чи потрібно вам високошвидкісний доступ до Інтернету. Більшість провайдерів пропонують широкий спектр вступні знижки і спец, так що варто зробити невелику полювання торгуватися.

хто використовує високошвидкісне з’єднання?

Висока швидкість підключення до Інтернету найкраще служити щоденно активних користувачів, будь то вдома чи на роботі. Вони особливо служити тим, хто використовують Інтернет для розваги, такі як дивитися телевізор і відео, слухати музику або грати в ігри.

Враховуючи всі вибори, і тенденції до більш мобільного та даних важких сайтів, він робить багато сенсу розглядати перехід на високошвидкісне підключення до Інтернету. Роблячи невелике дослідження, ви можете знайти кращий вибір для вас у вашому районі, який допоможе вам заощадити гроші і час.

У цьому зайнятому світі, час є незамінним активом, який більше людей і організацій вимагають за те, що раніше було простим день веб-серфінгу. Так що занурення у воду в порядку.