Ваше відео буде хіт топ 10 Google,

Більшість інтернет-маркетологів (особливо новачки) вважають, що їх відео буде високого рангу на Google, якщо вони просто вибрати ключові фрази і створити коротке відео націлення цим ключовим словом. Але, на жаль, цього не трапиться. У цій статті ви дізнаєтеся секрет рейтингу відео на вершині Google і отримати тонни безкоштовного трафіку. Якщо ви робите відео-маркетинг, ця стаття буде дуже цінним для вас.

Після всього, що дослідження ключових слів ви зробили, то з’ясування конкуренції, ви готові, щоб почати створювати відео оптимізовано для кожної ключової фрази. Звичайно, вони збираються легко оцінити, в Google – чи не так?

Не обов’язково. Маючи таке ставлення просто встановлює вас протягом невдачі та розчарування. Там повинно бути одним додатковим кроком у фазі дослідження ключових слів. Ви повинні знати, що це можна зарахувати оптимізоване відео для однієї конкретної фразі ключове слово, перш ніж почати збирати в зусиллях зі створення відео.

Як ви це робите?

Виконайте ручну перевірку, щоб переконатися, що ви можете зайняти місце для ключової фрази ви хочете створити відео. Скопіюйте та вставте один з ваших ключових фраз досліджуваних в Google. У будь-якого відео з’явиться в результатах пошуку? Якщо ви не бачите відео, є хороший шанс, що ваші відео не зможе зайняти місце для, що ключова фраза.

Наприклад. Коли ця стаття була написана, фраза “масло чайного дерева використовується” не було відео результати за пошук за ключовими словами. Навіть при тому, що були сотні відео, перераховані в Google (перевірте за допомогою “Відео” на вкладці), Google вирішив не місце будь-якого з них на першій сторінці результатів пошуку.

Ви можете просто видалити цю ключову фразу зі свого дослідження на даний момент, або ви можете спробувати експериментувати з ним. Спробуйте, додаючи слова у вашій ключової фрази (або приймаючи деякі далеко), і подивитися, якщо будь-яке відео результати спливають для тих пошуків.

Чому Google рангу декілька відео, і ігнорувати інші?

Спробуйте дивитися на речі з точки зору Google. Вони тільки хочуть, щоб відобразити відео в результатах пошуку, якщо вона буде корисною для шукача. Щоб продовжити наведений вище приклад, додавши слова “напрями” на фразу, (так він буде виглядати так: “масло чайного дерева використовується напрямків”) відео з’явилося в результатах пошуку.

Якби було менше конкуренції за цією фразою, це було б хорошим кандидатом для ключового слова оптимізоване відео.

Оптимізація ключових фраз

Відео собі також може дати підказки на інші хороші ключові слова для підвищення рейтингу.

Після введення “масло чайного дерева використовується напрямків”, відео з’явилося в нижній частині сторінки в Google. Результати пошуку ознаками відео, які не були пов’язані з моєю ключові слова, такі як “мила інструкції -. Олія чайного дерева Мило”

Потім я спробував знайти “чайного дерева інструкції масло мило”. Для цього пошуку, відео з’явилася в позиції № 2, а в нижній частині сторінки. Це набагато більш бажаним ключове слово, щоб використовувати для створення відео.

Якщо ви зосереджені на отриманні трафіку з пошукових систем від відео-маркетинг, використовуючи описану вище техніку буде дуже корисним фактором у визначенні того, було б доцільно у створенні відео. Це може додати додатковий крок для дослідження ключових слів, але початкові зусилля окупляться в довгостроковій перспективі, і уникнути розчарування.

Я впевнений, що якщо ви виконаєте описані вище кроки кожен при створенні відео для ваших маркетингових зусиль, ваше відео почне звання кращого на результати пошуку Google, і ви отримаєте багато вільного трафіку.