Сіско сертифікації CCNP BSCI іспиту Підручник Введення в BGP

Коли ви готуєтеся до іспиту BSCI на шляху до придбання вашого CCNP сертифікації, можна з упевненістю сказати, що BGP, як ніщо ви вивчали до цього моменту. BGP є зовнішнім протоколом маршрутизації використовуються в основному Інтернет-провайдери (ISP). Якщо ви не працюєте на ISP сьогодні або в майбутньому, ви можете практично не мають попереднього впливу на BGP. Розуміння BGP є прекрасним доповненням до вашої набір навичок – і ви повинні знати основи добре здати іспит BSCI.

Зверніть увагу, що я сказав “основи”. BGP є дуже складним протоколом, і коли вам продовжувати ваші CCIE, ви побачите, що я говорю. Як і всі речі Cisco, хоча, коли розбиваються на більш дрібні шматки, BGP стає цілком зрозуміло. Вам потрібно буде знати основи BGP, представлені в цьому розділі, щоб передати ваші BSCI іспиту – так що давайте почнемо.

BGP визначені:

“Інтернет-протоколу, яка дозволяє групи маршрутизаторів (званих автономних систем) для обміну інформацією про маршрутизації, так що ефективна, без зациклення маршрутів може бути встановлено. BGP зазвичай використовується всередині та між Інтернет-провайдери (ISP). ”

Є кілька термінів там, які застосовуються до протоколів ви освоїли досі у ваших дослідженнях. Термін «автономна система» застосовується до IGRP і EIGRP, а також BGP; ви будете вказує BGP AS у вашій конфігурації так само, як ви робили з IGRP і EIGRP. І ми завжди шукаємо ефективні, без зациклення маршрутів, вірно? Як це було з IGRP і EIGRP, «автономна система» просто відноситься до групи маршрутизаторів, керованих одним адміністративним органом. Автономна система буде використовувати протокол внутрішньої шлюзу (IGP), такі як OSPF або EIGRP для маршрутизації пакетів всередині AS, а за межами А.С., Exterior Gateway Protocol (EGP), таких як BGP буде використовуватися.

BGP розділяє деякі характеристики з деякими протоколами маршрутизації ви вже вивчили. BGP підтримує VLSM, узагальнення та CIDR. Як EIGRP, BGP пошлю повний оновлення, коли два маршрутизатора спочатку стати сусідами і відправлять лише часткового оновлення після цього. BGP ж створювати і підтримувати відносини сусідства перед обміном маршрутів і підтримку активності направляються зберегти ці відносини живими.

BGP має ряд істотних відмінностей від IGP, ми вивчили на даний момент. Ви почуєте BGP називають шлях-протокол вектора. На відміну від вектора відстані протоколів, які обмінюються відносно простий інформації про доступні маршрутах, BGP маршрутизатори будуть обмінюватися широку інформацію про мережі, щоб дозволити маршрутизаторів приймати більш розумні рішення про маршрутизації. Це додатковий шлях BGP інформація надходить у вигляді атрибутів, і ці атрибути шляху містяться в оновлень спрямований маршрутизаторами BGP. Атрибути самі розбиваються на два класи, добре відомим і обов’язковим.

BGP також зберігає таблицю маршрутизації окремо від таблиці маршрутизації IP.
Ми поглянемо на атрибути BGP в майбутніх підручниках BSCI. У той же час, продовжувати вчитися!