Що важливіше для вашого сайту, щоб бути красивим або залучити відвідувачів

Нещодавно у мене була зустріч в якому роз’яснювалося, мені, як погано більшість підприємств здійснювати інтернет-маркетингу. Я працюю з людиною, яка має на увазі перспективи у свій бізнес в Інтернеті рекламу. Цей продавець намагається потрапити на прийом до місцевого бізнесу охорони здоров’я. Медичний бізнес працює на конкретному ринку і намагається поліпшити їх вплив. Торговий представник попросив мене вивчити ключові слова і рухи пов’язані з цим ринком до його призначення. Представник дійсно хвилювався з приводу одного конкретного суперника і потребував в мені, щоб подивитися на їх веб-сайті. Коли я зробив дослідження я виявив деякі досить цікаву інформацію, і ці дані були послідовні серед більшості сайтів я оцінюю.
Сайт суперник був насправді дуже добре виглядає. На перший погляд, я не міг знайти нічого поганого сайт конкурента. Він мав гарну графіку, прохолодному анімованої графікою і наймався. Я в біді, правильно? Як я можу конкурувати? Ну, не так швидко. Переважна більшість веб-сайтів я оцінюю потрапляють в цю категорію. Вони виглядають фантастичними, але не роблять, що пошукові системи вимагають, щоб оцінка добре. Цей сайт, хоча і дуже красива, тільки з’явився у положення 3. Місце було 2 Page Rank сайту і не мав жодних зворотних посилань на веб-сторінки найбільш пов’язаних з їх основним ключовим словам.
Ніша для цього пошуку є дуже вигідним, а не одного з суперників були “дружній пошукової системи”.
Я помітив, що дуже мало роботи було б необхідно зрушити цю суперника від розміщення 3 до 1.
Перехід від позиції 3 в 1 для цих ключових слів може призвести до 400%-вим збільшенням в русі! Це може призвести до додаткових $ 6000000 щороку в цій ніші.
Це занадто широке поширення. Організації здійснюють великі гроші в створення сайту, але нехтувати робити завдання і обслуговування необхідно зберегти їх сайт рейтингу в пошукових системах, як Google.
Стат Google, показують, що число 1 веб-сайту для пошуку отримує 40-50% від трафіку. Набір 2-е місце буде зібрати близько чверті всіх ключових слів відвідувачів. Поставте три отримує близько 10% трафіку. Будь-якому іншому місці на сторінці 1 отримає 1-2% відвідувачів за ключовим словом.
Метою будь-якого підприємства є зламати цей трійку для ключових фраз, що мають відношення до їх бізнесу. Це дозволить повною мірою використовувати їх можливості придбати клієнтів і зробити дохід.
Ось причина, чому це мене бентежить, що організації не здійснювати так багато часу і грошей захоплено, як сайт виглядає і робити практично нічого, щоб переконатися, що веб-сайт розглядається їх потенційних клієнтів.
Тільки те, що ваш сайт коштує, якщо тільки людей, які бачать це ті, хто вже знає про вас? Особисто я волів би загальні виглядають веб-сайт, який генерує дохід, ніж самий сліпучий сайту, навколо якої гроші яму.
Хіба ми не повинні працювати в першу чергу на отримання відвідувачів, а потім засліпити їх з тим, як досить нашому сайті?