високошвидкісний доступ в інтернет через супутник – Wildblue

Люди в Сполучених Штатах, які застрягли з повільним комутованого з’єднання, тепер можуть отримати доступ до високошвидкісного Інтернету через супутник з WildBlue. Це двосторонній високошвидкісний інтернет через супутник популярним вибором для сьогоднішніх клієнтів малого бізнесу і домашніх користувачів, що живуть або працюють у віддалених або малонаселених районах у Сполучених Штатах.

З WildBlue високошвидкісне підключення до Інтернету через супутник, ви можете насолоджуватися кращої досвід онлайн, оскільки він пов’язує ваш комп’ютер до мережі Інтернет на швидкості в 30 разів швидше, ніж звичайне модемне підключення. Таким чином, ви можете переглядати, завантажувати, відправляти і отримувати файли на неймовірній швидкості.

Завжди-на високошвидкісний інтернет через супутник з WildBlue пропонує додаткові функції, без телефонної лінії або наберіть в якій Ви можете насолоджуватися швидкістю завантаження 1.5Mbps і швидкістю завантаження 256kbps. Це з’єднання є привабливим, висока вартість активу утиліта для будь-якого виду бізнесу. В даний час, висока швидкість WildBlue супутник Інтернет пропонує 10 адрес електронної пошти з 100 Мб місця для зберігання для кожного облікового запису електронної пошти. Там немає необхідності додаткового програмного забезпечення для доступу до цієї послуги. Крім того, ви можете створювати веб-сторінки з 20 Мб веб-простору. У той же час, ви можете підключити декілька комп’ютерів і доступу в Інтернет в той же високій швидкості.

Щоб мати WildBlue високошвидкісне підключення до Інтернету через супутник, все, що вам потрібно, це 28 “х 26” міні-супутникова антена і модем WildBlue. Цей невеликий і ефективний супутникова антена може бути встановлена ​​на опорі, на стіні або даху або закріплений в землі. Цей бездротового широкосмугового зв’язку робить використання супутникових технологій для надання миттєвого підключення до Інтернет для всіх і всюди в Сполучених Штатах. Так що, вибираючи WildBlue високошвидкісного Інтернету через супутник, ви отримуєте відмінний сервіс за доступною ціною.