зберегти ваші важливі файли комп’ютера від цікавих підлий eyes_

Будь-хто може перевіряти через всі документи файлів і повідомлень електронної пошти, що ви думали, що видаляється при залишити комп’ютер без нагляду. Якщо не вона, то ваш бос або, ще гірше вашого конкурента могла б бути. Де саме ви думаєте, що ці документи і файли, електронні листи і історії відвіданих сторінок піти, коли ви думаєте, що ви видалили їх? Вони насправді повністю вилучені, резервне копіювання, або слід, зберігаються. Ці крихітні сліди використовувати цінне простір на жорсткому диску, уповільнюють роботу комп’ютера і уповільнює роботу завантаження час теж! Це не так погано, як могло б бути.

Нормальні засоби пошуку, ви ніколи не знайшли б, що слід, але існують сотні програм, доступних призначена для пошуку та отримання вихідної інформації. Ваш чоловік міг знайти кокетливі лист написано давно, що ви думали, ви спокійно видаляти. Гірше того, ви навіть не потрібно будь-якої технологічної skillbase або знання, щоб використовувати їх і знайти Anyones раніше видалених файлів.

Юридичні дії може призвести, якщо ці файли знаходяться в компрометуючих або надати документи, що підтверджують фінансові питання, наприклад. Багато людей опинилися в суді, в результаті файли або електронні листи вони думали, що вони видалили місяців тому. Вони залишаються на вашому комп’ютері ви бачите!

Якби вони мали спосіб захистити своє приватне життя, що не було б серйозною проблемою. Це не рідкість для когось, хто був до бути знайдені докази обману через віддалену електронну пошту та розлучення є результатом. Ви хочете, щоб уникнути цього одного, якщо взагалі можливо я правий?

Ваша історія веб можуть бути збережені місяців і все химерно сайти, які ви відвідали миттєво доступні для перегляду. Якщо ви не регулярно чистити ваші перегляду файлів історії, будь, практично без серйозних технологічних здатність не може дивитися і бачити те, що ви дивилися. Це означає, що немає ніякої приватного життя взагалі.

Перша зберегти ваш комп’ютер більш приватним. Ви повинні зрозуміти, є один простий спосіб, що ви можете отримати їх з вашого комп’ютера. Найкраще завантажити нову безпеки халява звіт з ім’ям вашого комп’ютера конфіденційності перебуває під загрозою. Це одна халява яка пояснює весь страшна ситуація. Він також охоплює такі речі, як недоторканність приватного життя контролери, або інші програми, які дозволяють приймати рішення про те, хто побачити до чого.

Знайти хорошого контролера конфіденційності дуже важкий подвиг, багато програми надають безкоштовне сканування, проблема з цим є те, що багато хто використовує абияк чисел. Це означає, що вони підроблені кількість файлів і повідомлень електронної пошти вони знаходять, щоб зробити вас злякався і потребує продукті. Вам потрібно знайти програму, яка не використовує абияк номери, щоб переконатися, що ви насправді прикріплений.

Зупинка іншим шпигувати за вами через ваш комп’ютер легко, він просто займає трохи зусиль і часу. Перевіряючи цю безкоштовний звіт, ви гарантовано дізнаєтеся те, що ви не знали про захист вашого браузера та інтернет-приватне життя. На двадцять хвилин, щоб прочитати, ви не згодні?