знати інформацію про HDMI

З технічної точки зору, то споживачі повинні знати, що HDMI є компактним аудіо і відео інтерфейс має при використанні для передачі нестислих цифрових даних. Споживачі повинні знати, що HDMI розшифровується як High-Definition Multimedia інтерфейс ринку тоді. Також на ринку діють як HDMI цифровий альтернативою для споживчого аналогові стандарти, такі як радіочастотної (РЧ) коаксіальний кабель, композитний відео, S-Video, SCART, компонентний відео, D-термінал, і VGA. Споживачі повинні знати, що інформація, яка допомагає в HDMI підключенні цифрового аудіо та відео джерел, таких як телевізійні приставки, Blu-Ray програвачі дисків, персональних комп’ютерів (ПК), ігрові консолі, ресивери, і цифрове телебачення.

Також HDMI підтримує тільки одного кабелю на телебаченні та формату відео на персональних комп’ютерах з включенням розширений, стандарт, і відео високої чіткості, цифровий аудіо проведення 8 каналів, споживчі Electroncs управління (ЦВК) зв’язку і багато іншого. ЦВК дозволяє HDMI пристроїв в боротьбі один з одним в міру необхідності дозволяє споживачеві функціонувати різними пристроями за допомогою одного пульта дистанційного керування. Все це відбувається з HDMI через його сумісність з сигналами, переданими по цифровій візуальний інтерфейс, де ніякого перетворення не потрібно. Споживачі повинні знати, що за наявності цієї якості відео не зникає, а робити перетворення DVI для використання HDMI адаптер. На ринку електричних HDMI з’єднання не залежить від багатьох стандартів цифрового телебачення мають застосування в окремі пристрої, такі як ATSC і DVB.

Раніше HDMI продукція випущена на ринок і його доставку почалося тоді і там тільки по всьому світу. Потім в 2006 році з’явилася на HDMI споживчих відеокамер HDTV і цифрових фотокамер на ринку багатьох країн. Крім того, як тиск йде вгору від ринку CE HDMI поставки вимагало вдосконалення, як DVI в багатьох країнах. Споживачі повинні знати, що HDMI складається з різних версій специфікації, де кожна версія має ряд на них, як 1.0, 1.2 і 1.3а. Таким чином, кожний наступний версію специфікації містить використання аналогічний кабель із збільшенням пропускної спроможності мають можливості пересилання на кабелі.