зупинки спаму безкоштовно

Підтримування вашої поштову скриньку від небажаних повідомлень електронної пошти насправді простіше, ніж ви думаєте. Ви можете використовувати безкоштовний блокувальник спаму, щоб допомогти вам відсіяти всіх цих дратівливих повідомлень електронної пошти ви не хочете, в поєднанні з деякими дуже простий здоровий глузд Поради. Ось чотирнадцять пропозицій для Вас, щоб розглянути, намагаючись тримати небажаних повідомлень електронної пошти від засмічення вашої поштової скриньки, який буде працювати з вашим безкоштовним блокувальник спаму і зробити ваше життя значно простіше.

1. Двічі перевірте з Інтернет-провайдером, щоб побачити, якщо вони пропонують безкоштовну програму блокувальник спаму з їх боку, які допоможуть видалити спам ще до того, наближається на Ваш поштовий ящик. Багато сервери провайдера є їх на місці.

2. Погляньте на ваше антивірусне програмне забезпечення, щоб побачити, якщо є безкоштовний блокувальник спаму додається до нього. Якщо ні, перевірити в оновленій версії, яка пропонує безкоштовне блокувальник спаму і зберігає функції разом в одному місці.

3. Якщо ви використовуєте Microsoft Outlook Express, який не має блокувальник спаму на неї можна перейти на Thunderbird поштовий клієнт. Він є відкритим вихідним кодом програми електронної пошти, який був розроблений ж люди, як Firefox і це включає в себе дуже хороший безкоштовний блокувальник спаму.

4. Розглянути питання про створення двох облікових записів електронної пошти: один для особистого користування, що ви не даєте, і використовується тоді, коли ви підпишіться на речі в веб-сайти або списки розсилки. Переконайтеся, що ви використовуєте сервіс, який пропонує безкоштовну блокувальник спаму зберігати всю пошту на мінімальному рівні.

5. Якщо ви публікуєте на групи новин і списки розсилки, використовуйте другий електронної пошти створена тільки з цієї причини, щоб зберегти ваш основний адресу електронної пошти чистою. Ви будете тримати спаму до мінімуму в основний електронної пошти та безкоштовний блокувальник спаму повинна бути в змозі обробляти велику його частину.

6. Якщо у вас є веб-сторінки і “Зв’язатися зі мною” кнопку, використовуйте ваш другий адресу електронної пошти або використовувати малюнок замість цього. Це буде тримати павуків від збору Вашої електронної пошти автоматично.

7. Розгляньте можливість використання форми для людей, щоб залишити відгук, або з вами зв’язатися через. Використовуйте набір букв тримати комп’ютер ботів від підписання або електронною поштою, щоб ви тільки почути від реальних людей.

8. Не дозволяйте спамерам дізнатися, що ви читали їх барахло. Мати вільний блокувальник спаму на місці, щоб допомогти зберегти графіки на показувалося вони як спамери відстежувати вас.

9. Намагайтеся не використовувати поза офісом відповідь. Спамери люблять збирати ці та краще направити пошти на інший рахунок, який буде читати, ніж залишити його відкритим для колекції.

10. Ніколи не відповідайте на спам по електронній пошті. Якщо у вас є хороший безкоштовний блокувальник спаму на місце ви не повинні навіть отримати його.

11. Не дозволяйте вашим ISP провайдера створити простий зловити всі адреси електронної пошти для вашого домену. Якщо це так, переконайтеся, що у вас є вільна блокувальник спаму роботи з ним для того, щоб пропустити спамом. Ви також можете попросити вашого провайдера відключити цю опцію.

12. Уникайте використання загальних адрес електронної пошти у своєму домені, як info@yourcompany.com або sales@yourcompany.com. Це перші адрес спамерів будуть звертатися.

13. Переконайтеся, що ваша безкоштовна блокувальник спаму налаштована правильно, якщо ви все ще отримуєте багато спаму електронної пошти після виконання всіх цих рад. Ви можете втратити