написання статті ключі для новачків

Ця стаття про 10 (ні, 11 … так, 11) Поради для новачків не написано від точки сидіння Catbird зору приймаючої статті або менеджера баз даних. Швидше, це загалом і з точки зору автора, який пам’ятає початку побоювання. Вона написана спеціально для письменника початку статті. Людина Теннессі гора написав і представив сотні статей для публікації статті тисячі господарів і менеджерів баз даних і до цих пір знаходить написання статті свого заклятого ворога.

1. Необхідність проти бажання:

Статті та блоги необхідні в сьогоднішній схемі пошуку індексації двигуна. Не те, що новачок хоче почути. Просто пам’ятайте, що Біблія говорить: “Там немає нічого більш прийнято, що не є загальним для людини”. Це правильно! Всі ми ненавидимо стаття і блог, писати на раз, а деякі з нас страх подорож в ручку і папір (або клавіатури, як залежно від обставин) весь час. Багато веб-майстри б назвав їх “необхідне зло”, оскільки вони не сподобалися взагалі краще нікому прибирання справами.

2. просто почати, це стає легше:

Спочатку це іноді важко отримати питання або тему і отримати перші пару рядків накидав вниз. Людина знає, Теннессі гора авторів, які буквально хворіють мислення про процес. Розслабтеся. Як тільки автор має початкову точку, і передається початкові думки, статті та блог Дати зазвичай йде досить гладко.

Головне, щоб вам почати роботу. Виберіть предмет ви знаєте щось про і просто почати. Ви будете приємно здивовані, наскільки легко ideasflow. Не думайте, що всі знають, що ви знаєте. Вони цього не роблять. Уїлл Роджерс одного разу сказав: «всі люди неосвічені, просто на різні теми”. І це так!
3. хороша досконалості проти:

Ваша стара англійська оціночного професори не дивлячись через плече. Ця стаття не повинна бути досконалою. Це не означає, сказати, що це не повинні бути на точці або сказати, що це не повинно бути правильним. Це відбудеться, або принаймні, вона повинна бути. Але досконалість не мета і, насправді, рідко вдається. Занадто багато деталей і ви ризикуєте втратити читача на декількох рівнях. Занадто довго і
більшість читачів просто не мають часу або інтересу, щоб пробратися через матеріал незалежно від того, це важливо.

4. Блог довжини проти статті довжини:

Більшість видавців хочуть як мінімум шести ста (600) слів у статті – деякі дозволить вам ковзати чотирьохсот (400) слів. Блоги може бути значно менше. Блоги можуть і, можливо, слід підтримувати відповідні зображення і вбудовані посилання.

Тільки не більше ніж зробити це. Занадто без смаку або занадто повільно завантажуватися, і ви даремно витратили час, вивели з себе потенційного читача, і, ймовірно, засмучені господаря, який може заборонити вам від їх публікації. Статті, з іншого боку, як правило, не можуть виконувати ці додаткові штрихи відповідно до вимог більшості видавців.

5. формат:

Підготуйте свою статтю в американський стандартний код для обміну інформацією (ASCII) форматі. Є багато інструментів, з яких можна вибирати, щоб отримати роботу. Пошук за безкоштовно ASCII редактор “або за безкоштовно прості текстові редактори” надаватиме один з безліччю вільних варіантів. Word Press є популярним вибором. Якщо все це не просто використовувати блокнот, щоб стати ваш шедевр.

6. орфографії та граматики:

Якщо у вас є статті або блогу запустити його через хорошу перевірку орфографії і хорошою перевірки граматики. Microsoft Word працює добре для цих цілей. Тільки не використовуйте копію MS Word для публікації Вашої статті. Швидше використовувати його пропозиції, щоб зробити будь-які необхідні виправлення у ваші прості копії тексту. Копію MS Word буде працювати для блогів хоча Computerman воліє інших редакторів.

Так само, як дні, коли ви були відтіснені від професорів, є статті та навичок лист блогу стало легше з часом і практикою.

7. публікувати і оголосити:

Як тільки ваш блог готовий ви можете використовувати деякі автоматичні інструменти, для публікації і оголосити про це. Спочатку зробити Шукати блог господарі і вибрати ті, які найкращим чином задовольнити ваші потреби. Приєднуйтесь до однієї або більше і опублікувати свій блог там. Тоді Шукати блог RSS і дикторів дикторів і використовувати їх, щоб отримати свій блог помітили.

Тепер у вас є, що з шляху знайти статтю, майстер, який буде розміщувати свої статті в безкоштовних видавців. Ви можете задати їх по одному вручну, якщо ви дійсно нудно, і не мають абсолютно нічого ще в житті робити. За допомогою автоматичної сайт ви можете опублікувати сотні хостів на годину або близько того. Єдиний шлях.

8. терпець:

Тепер, мати трохи терпіння. Ось те, де ви втрачаєте контроль. Багато чоловіків і жінки, які приймають статті своєчасної і ваші статті будуть розглянуті протягом двадцяти чотирьох (24) до сорока восьми (48) годин. Але багато інших будуть дні і тижні по дорозі тому ніколи не сьогоднішній день стаття – вірний спосіб отримати відхилені.

9. Відмова – “шкода, що твоя стаття відхилена”:

Будьте готові до того, що більшість хостів відхилити ваших статей. Не приймайте це на свій рахунок. Він зазвичай має мало спільного з Вами або Вашої статті.

Деякі бази даних зазвичай відмовляються статті на наявність орфографічних помилок, коли їх немає або там, де є більш ніж спосіб написання слова. І, як і в будь-який інший діяльності деяких хостів просто занадто ліниві і так далеко позаду, самий простий і швидкий, що потрібно зробити (і, мабуть, єдина альтернатива) повинен відмовитися від усього. Ви дізнаєтеся, хто це з плином часу.

Ще є ті, які управляють вашої статті через м’ясорубку ковбасу і якщо вони знаходять певні слова, незалежно від того, як вони використовуються, ваша стаття не отримує далі. Це ті люди, які не можуть публікувати Святої Біблії, тому що він містить слова, які ображають їх самих або їхніх читачів. Не турбуйтеся про цих людей, які так небесною однодумців вони не мають земних використання.

Пам’ятайте, тільки як і в усьому в житті, для кожного правила є виняток

10. Keep The Faith, і тримати провертати статей:

Так як більшість авторів, особливо новачки, підготувати тільки одну копію статті всупереч порадам найдосвідченіших авторів важливо, щоб новачок зберегти своє підборіддя – зберігати віру. Це буде простіше, так як все більше і більше ваших статей прийнята і опублікована водіння відвідувачів на ваш сайт, створюючи ті всі важливі зворотні посилання.

Це не обов’язково, що кожен хост приймати всі представлені на них. Після одного або двох господарів опублікувати свою статтю на будь-яку задану тему, пошукові системи, як правило, так чи інакше карати вас, ігноруючи додаткові повідомлення. Це близько до спаму і в той час як вона може допомогти комусь знайти вас, він, ймовірно, не буде. Це не обов’язково, більше, тим краще. Додаткових оголошень не збільшуватиме вашу сторінку рейтингу або посилання повідомили в пошукових системах. Це більш важливо, щоб отримати опубліковані по хостам з найвищим Google Page Rank можливо.

Тепер, один бонус рада для вас: Разом з “відмовою ковзання” як правило, приходять пропозиції про те, щоб “виправити” ваші статті і просимо Вас повторно відправити його. Не витрачайте свій час. Намагаючись виконати прохання одного адміністратора бази даних, ви могли б написати нову статтю, з якої ви отримуєте набагато більше удар. Досить видавців буде забрати вашу статтю так, рухатися далі і заощадити час і печія.

У кожного є думки або ідеї принаймні один раз на день як правило, в самий невідповідний момент. Скільки хороших ідей ви втратили через очікування? Не відкладайте! Go! Захоплення цієї думки, перш ніж він пішов назавжди.