покупці замків для комерційних будівель

Ряд чинників, повинні бути прийняті до уваги при покупці замків для комерційних об’єктів: вимоги безпеки, ADA відповідності, як часто замок буде використовуватися, і тип номера прикріплені. Від вхідних дверей у сховищі шафи, кожен додаток вимагає ретельного розгляду в замок вибору.

Більшість комерційних будівель, зі складів у школах, покладаються на суміші важіль замки, тупики і врізних замків. Кожен тип блокування зазвичай доступний в стандартному, середніх і важких будівництва. Стандартні замки борг підходять для приватного життя замки, замки патіо, класи та склади. Середній борг замки підходять для офісних дверей, проходів і кабінетів. Важкі замки борг підходять для дверей, квартир і офісів. При виборі замку, подумайте, як забезпечити двері повинна бути – важкі замки обов’язок забезпечення більшої безпеки, ніж стандартні замки борг.

Вивчіть блокування будівництва, щоб визначити, що це збирається робити цю роботу. Наприклад, при виборі важкої циліндричної важіль блокування, зверніть увагу на наступні характеристики: 1) Відповідає ANSI / BHMA A156.2, Серія 4000, 1 сорт для KEY-IN-важіль locksets, 2) Аллен головкою використовуються на всередині важелів для запобігання вандалізму; 3) важіль вільного ходу, коли зовнішній важіль заблокований, 4) Відповідає вимогам американців-інвалідів 1991 року і 5) циліндри є знімними у разі блокування небудь необхідно rekeyed .

Вирішіть, якщо ви можете використовувати врізний замок або необхідно встановити в глухий кут у парі з циліндричним замком. Врізний замок забезпечує легкість входу, так як важіль відкриє двері після того, як верхній замикаючий механізм розблокований. Тупика / циліндричної кодовий замок розблокування знадобиться як з глухого кута і важіль блокування, але забезпечує більш високий рівень безпеки.

Подумайте про те, спеціальне покриття додані фіксатори встановлені на двері, що ведуть у кімнати, містять шкідливі речовини. Грубе відчуття абразивне покриття попереджає будь-якого відкриваючи двері в потенційної небезпеки, з іншого боку.

Додана безпеки можна знайти в замки електрифікованих двері. Кращі замки пропонують або “відмовостійкості” або “невдача безпечний варіант. Відмовостійкість засувка
можна керувати за допомогою важеля з обох сторін, за винятком, коли зовнішній важіль електрично заблокований, то ні важеля відкриває двері. На відміну від цього, на порядку безпечного важеля болт тупика засувка може експлуатуватися всередині важеля в усі часи, тільки за межами важіль не працює, якщо засувка електрично заблокований.

Кращі постачальники замок запропонує замків для будь-яких потреб, включаючи прохачів замки, замки гуртожитку і туалеті замки. Будьте готові заплатити від $ 40 для основної замок до $ 300 для найбільш надійними замками.