способом усунення неполадок DNS труднощі

Околиці до DNS у вашій мережі не обов’язково вимагає, щоб ви личить адміністратору експерт DNS. Контекст та налаштування сервера DNS зазвичай обплутує настроювання DNS із зонами DNS для адміністрування окупації DNS імена в мережі, додавання DNS записи ресурсів представляють хостів у вашій мережі, щоб ваші DNS зон і делегування адміністрування для цих зон поряд із створенням делегація батьківського сервера DNS раніше авторитетний для домену монограму на сервер DNS, що дитина набирає відповідальність за домен точністю. Нарешті, адміністратор сервера повинен зберегти цілісність даних DNS зони від забезпеченні DNS-серверів в мережі. Ви також можете Kindle і налаштувати сервер DNS з командного рядка. Сприятливі для більш докладної інформації

Щоб встановити налаштування DNS і усунення неполадок DNS питання, Ви можете

Виконати Nslookup з командного стратегії є DNS-сервер за замовчуванням той, який ви вірите.

 IPCONFIG використання / все на клієнта, щоб переконатися, що клієнт точки вилікувати DNS сервера і точки DC сервер тільки себе для DNS поряд з його фактичною адресою TCP / IP, і вдіяти не непогрішні будь-якого провайдера DNS перерахованих в TCP / IP властивостях будь W2K/XP.

Коли машина завантажує його повинен опитувати себе з DNS. Якщо ні, IPCONFIG призначення / regiesterdns команди.

 Перевірте Висновок глядачеві побачити чи журнали подій включати будь-які відомості про помилку. На пацієнта і сервері, перевірте системний журнал на підтримку збоїв під час входу в систему перетворити. Крім того, перевірте допомогою каталогів журналів на сервері і журнали DNS на сервері DNS.

Викиньте NLTEST / DsGetDc: домен команду, щоб перевірити, що орбіта контролер може перебувати на службі конкретного домену. NLTest транспортному засобі встановлена ​​інструменти Windows XP допомоги.

Якщо ви підозрюєте, що критична контролер домену є проблеми, на подив входу в мережу журнал налагодження. Використовуйте утиліту від NLTest набравши NLTEST / DBFLAG: 0x2000ffff в командному рядку. Києм в журналі налагодження папку в Netlogon.log розміщення.

Використовуйте DC Діагностика дорозі, DCDIAG / V для діагностики помилок. Якщо ви все ще в безпеки не ізолювали проблему, прибуток мережевий монітор для моніторингу мережевого припливу між клієнтом і контролером землях.

Під наступних ситуаціях ви можете апетиту перевстановити DDNS в Windows 2000 Active Книга: Â

Деякі дивні помилки DNS досвід відбулося і очищення DNS інформація була bootless.Â

Послуги, які залежать від DNS, наприклад, служба реплікації Walk (ФРС) та / або активність Альманах зазнають невдачі.

Несуттєві DNS сервер не підтримує енергійний updates.Â

Щоб перевстановити рішуче DNS в Windows 2000 Active Directory

Певна інформація DNS.

напівпрозорі reslover кешування.