часу фондового ринку як це працює

Більшість інвесторів мрієте про те, навички та інтуїцію, щоб бути в змозі передбачити зростання і падіння ринку з точністю, яка б не тільки зробити їх багатими, але дати їм можливість зробити стан в будь-який час вони вирішили зробити один. Простіше кажучи, інвестори хочуть, щоб мати час на ринку.

Але історія показує нам, що, навіть якщо деякі люди зробили величезні стану в результаті однієї великий приріст ринку (найбільший одноденний приріст на складі історію ринку – 936 балів – стався 13 жовтня 2008 року), були сотні, якщо не тисячі людей, які втратили свої цілі стану в тому ж порядку. Обвал фондового ринку в 1929 році є одним відомим прикладом. Триваюче зниження ринку Ми бачимо з 2008 року більш недавні приклади.

Але проте, думка про те, в змозі точно час ринок і прибуток від неї живе в мріях багатьох інвесторів. Здається, що повинно бути надійним способом сказати, коли ринок знаходиться на це низькі, купує правильні акції, а потім продати їх, коли ринок знаходиться на своєму піку.

Отже, як можливо цей час на ринку? Вибачте, що говорю вам, що це просто не так просто, як ви, ймовірно, сподіваюся, що це буде. Хоча деякі інвестори клянусь, будучи в стані з вигодою для себе використовувати різні ринку «індикаторів» (від довжини Hemlines – насправді – до суто технічної і складні математичні формули), і всі ці «показники» виявилися ненадійними з плином часу.

“Індикатори” робити новини для одного або двох разів, що вони, здається, працюють, але люди швидко забувають всі інші більшість раз, що вони не працюють взагалі.

Інвестори, які були найбільш успішними в довгостроковій перспективі (тобто кілька десятиліть), як Уоррен Баффет з його фонду Berkshire і Піт Лінча (який керував успішним фонду Fidelity Magellan протягом ряду років), є прихильниками прийняття довгостроковий підхід для інвестування на фондовому ринку. Вони категорично виступаємо проти купівлі та продажу акцій засноване на теорії “Терміни ринку».

Навпаки, вони радять людям вибирати портфелі акцій на основі аналізу компаній з управління талантами і балансу. Вони рекомендують купувати недооцінені акції, на основі цього дослідження. Крім того, вони виступають за проведення акції в якості довгострокової стратегії, щоб пережити злети і падіння, притаманні фондовим ринком. Суть в тому: купити розумний і продаємо розумний, заснований на твердих дослідження, а не на “ринок терміни”.