чек MCSE іспити на шляху до сертифікації Microsoft

Щоб заробити Microsoft Certified Systems Engineer сертифікації і довести, досвід у розробці та реалізації інфраструктури для бізнес-рішень на основі Microsoft Windows 2003 і платформи Microsoft Windows Server System, MCSE іспиту кращих середовищі.

MCSE Іспит проводиться для поліпшення досвіду в розробці та впровадженні Windows Server 2003 та інших питань, пов’язаних з нею. Для того, щоб скласти іспит MCSE потрібно пройти через чотирнадцять днів навчання MCSE Boot Camp, яка допомагає в успішній стає MCSE. Вони використовують спеціально розроблені програми, яка призначена для забезпечення як підготовку до іспиту та практичні навички, технології, гарантуючи, що випробуваний повинен бути готовий для виконання тестування на основі Microsoft ввела в свої програми сертифікації. Досвід інструктори були влаштовані, які володіють багаторічним досвідом роботи дотепності Microsoft операційної системи і технології в галузі як і в класі.

Комп’ютерні лабораторії розроблені з використанням фірмових технологій ПК, який надає кожному студенту, що мають можливість доступу до різних операційні системи Microsoft одночасно на своєму комп’ютері. У зв’язку з цим механізм, наданий для іспиту MCSE, студенти можуть отримати доступ в будь-який час на практиці до іспиту з усього, з метою підтримки їх прогрес і визначити області, які потребують подальшого вивчення цих систем Microsoft експлуатації.

Різні види ресурсів для студентів та інструкторів з даного Boot Camp при підготовці до іспиту MCSE. Ці ресурси створюються на базі веб, а також поширювати їх до і після класі сесії, з тим, що обидва вони можуть обмінюватися інформацією. Інтернет-форум допомагає їм аналізувати різні методи програмування. Ці центри доступні для отримання сертифікації цілей. Попередня Підготовка класу необхідно забезпечити повний успіх на іспиті MCSE.

Спочатку матеріали та інструкції видаються, які визначають, як підготуватися до іспиту. На додаток до цього, як раніше згадувалося кожен отримує доступ до онлайн-ресурсів, які надають докладну інформацію звичайно, і додаткові ресурси підготовки. Ці ресурси, пов’язані з дискусійні форуми і приватні питання, поставлені перед інструкторами також допомогти у підготовці до іспиту MCSE, оскільки вони допомагають у розчищенні сумніви і труднощі.

Boot Camp для іспиту MCSE налаштована для забезпечення успіху для досліджуваних, а також підготувати їх до початку занять. Один ваучер на тестування іспиту MCSE входить у навчальний матеріал. Це гарантує, що випробуваний не вводиться в оману. Обмеженням до іспиту MCSE надається під час уроку. Вартість взяття несе випробуваного в разі, якщо він не може з’явитися в призначений день. Крім того, якщо людина відчуває, що він не буде готовий прийняти одну або більше іспиту під час завантаження табору, то ваучери видаються для того, щоб випробуваний, щоб здати іспит на пізніший термін. Цей курс може бути повторений на безкоштовне але плата тестування і плата курсів не входить. Справедливості для перездавати іспити варто протягом шести місяців.

Кандидати повинні мати як мінімум один рік досвіду у використанні Windows NT, Windows 2000 Server або Windows 2003 Server в мережевому середовищі, щоб мати право на участь у навчальному таборі для складання іспиту MCSE. Поряд з цим існує ряд інших передумов для складання іспиту. Кандидат повинен мати знання загальні принципи організації мереж, IP-адресації і вторинних мереж служб Active мережі Directory. Це дає можливість освіжити в пам’яті навички і технології заповнити прогалини в базі знань.