що Citrix XenServer 6.0 Адміністрація іспиту

Щоб пройти цей іспит, ви повинні продемонструвати, що у вас є навички і досвід установки настройки та обслуговування надання послуг, які необхідні для XenServers ви повинні розуміти середовище, в якій вони працюють. 1Y0-A26 Іспит складається з різних розділів, які дивляться на різних оперативних функцій. Вам доведеться довести свої знання в галузі управління системою, установці, усуненні неполадок, резервне копіювання і відновлення серед інших речей. Ви повинні бути повністю засновані на вашому досвіді і розумінні XenServer і знаю всі входи і виходи з системи.

Ви можете пройти тест в декількох різних місцях і країнах, але ви повинні знати, що 1Y0-A26 написана англійською мовою, тому ви повинні бути досить досвідченими для опису процедур, налаштувати управління і всі між ними англійською мовою.

Перш ніж думати про здачу іспиту ви повинні зробити один або два з рекомендованих курсів, щоб перевірити свої здібності і розуміння предмета. Ви можете отримати онлайн іспити тест, щоб побачити, як багато ви знаєте і розумієте і скільки ще потрібно навчитися, перш ніж приступати до цієї Citrix XenServer 6.0 Адміністрація іспиту.

Якщо ви більше знайомі з сервера і ви працюєте з цим типом сервера щодня, то ви будете знати, як інтерфейс з іншим програмним забезпеченням, і всі інші речі, які необхідні для успішної установки і використовувати його. Ви завжди можете отримати до швидкості, підготувавши себе тестові питання та онлайн-курсів і, звичайно, найцінніше з усіх, і практичний досвід.

Ви повинні бути спрямовані в першу чергу на XenServers і якщо це те, де ви хочете прийняти вашу кар’єру вперед, тобто процес, ви повинні прийняти, що сприятиме подальшому вам право працювати з цією системою. Тому що ви можете використовувати його з різними операційними системами, мудро знати різні способи установки і обслуговування цього сервера і переконайтеся, що ви знаєте всі оновлення, які мали місце і те, як вони поліпшили систему.

Якщо ви повністю в курсі всіх змін у XenServer то вас не повинно виникнути жодних труднощів, що пояснюють, як процедури змінилися, і чому вони змінили і бути провидцем, і подивитися, як ви очікуєте, що зміниться в майбутньому. Тому що це крок у правильному напрямку, наскільки технологія йде і він є лідером у віртуальній позиції сервері, тому подальший розвиток Ви знаходитесь в своєму знанні XenServer за допомогою Citrix XenServer 6.0 Адміністрація іспит, тим більше у вас шанси залишитися попереду в області ІТ і поліпшення вашого шанси залишитися попереду.

Якщо ви хочете залишатися в ньому ви знаєте, що ваші шанси будуть покращені з більш технологічними сертифікати, які у вас є і цей іспит є прекрасним спосіб залишатися в курсі і роботи з клієнтами, допомагаючи їм залишатися в курсі з технологією, яка відіграє провідну роль в області сьогодні. Ви будете мати велике задоволення, знаючи, що ви економите їх час і гроші, допомагаючи їм з усіма своїми потребами обчислень, з використанням новітніх технологій для своїх віртуальних потреб.