Cisco CCNA (640-553) Безпека Іспит навчання з використанням Команда ааа банер аутентифікації

У сьогоднішній статті, я збираюся повідомити вам про глобальне Cisco IOS режиму конфігурації команда під назвою “AAA банер аутентифікації”.

Мережеві адміністратори (як ви) використовувати “AAA аутентифікації банер” команду, щоб налаштувати персоналізовані банера (повідомлення), яке буде відображатися на користувача в систему.

Нижче наведено синтаксис команди:

Синтаксис: AAA zstringz банер аутентифікації

Зверніть увагу, що команда має букву “г” на початку і в кінці рядка символів. Лист Z називається “Поділ” характер, і це використовується для інформування маршрутизатора, що персонажі, які складають рядки повинні відображатися у вигляді банера.

Пам’ятайте, “Поділ” характер не завжди повинна бути буква “Z” це може бути будь-який символ ASCII, але, як тільки ви вибрали символ-роздільник, цей символ не може бути використана в характері (банер) рядок частини і повинні бути розташовані на початку частини рядки і в кінці рядка частини.

І тільки у випадку, якщо Ви задавалися, рядок (банер) частину команди може бути не більше 2996 символів.

Нижче наведено приклад команди використовуються:

Наприклад:
Router # налаштувати термінал
Маршрутизатор (конфігурації) # AAA нової моделі
Маршрутизатор (конфігурації) # AAA аутентифікації банер cUnauthorized використання prohibited.c
Маршрутизатор (конфігурації) # AAA Аутентифікація Логін група за замовчуванням радіус
Маршрутизатор (конфігурації) # Вихід
Router # копія почати працювати

Зверніть увагу, що буква “С” є символ-роздільник і рядок (банер), яка буде відображатися для користувачів є “Несанкціоноване використання заборонено”.

І, якщо вам потрібно видалити рядок (банер) ви створили, все що вам потрібно зробити, це набрати слово “ні” перед командою, як ви бачите на прикладі нижче:

Маршрутизатор (конфігурації) # Немає AAA аутентифікації банер cUnauthorized використання не prohibited.c

Примітка: Якщо у вас є TACACS +, як ваш перший метод в списку методів, ваше повідомлення Банер AAA аутентифікації (рядок) не буде відображатися.

Крім того, для того, щоб використовувати “AAA аутентифікації банер” команди; маршрутизатор (и) повинен бути запущений Cisco IOS 11.3 (4) T або вище.

Сподіваюся, ця стаття була дуже інформативною і допомогли Вам швидко розібратися у використанні Команда ааа банер аутентифікації. Якщо ви хочете дізнатися більше, я раджу вам відвідати мій сайт, чи були ви знайдете найсвіжішу інформацію про Cisco CCNA (640-553) методів забезпечення безпеки іспиту.

Для Вашого успіху,