Ebay ударами зворотний аукціон порід

everse аукціон бізнес Інтернет-маркетингу сьогодні.
Дайте мені долар, дайте мені долар, продано панове у квітковому майку. Це зображення, яке ви отримуєте, коли ви думаєте про аукціон.
Може бути, ви візуалізувати бідно одягнених жінок, що стояли поруч рідкісних спортивних автомобілів і слух торги починаються з декількох сотень тисяч.
О, ваше бачення аукціону блаженства сидить на E-Bay і намагаються обставити автоматизованої снайпера, який завжди отримує продукт за низькими доларом і в останню хвилину.
Зворотний аукціон є небагато що з усіх цих компонентів у них, але зовсім інший.
Традиційних аукціонів, як правило, в орендованому будинку і була проведена дуже швидко Talking “абонента” або аукціоніста. Багато з них знайшли спогади ламають ніс в самий невідповідний момент і, прийшовши додому з п’ятнадцятьма пляшками висохли руки чистіше.
Потім правда деякі невдалі спроби проведення аукціонів в Інтернеті.
Чим старше сайтів були жахливі. Дуже погане відстеження і ніякої гарантії або захист для покупців або продавців. Потім надходить E-Bay.
Назад в день E-Bay був королем. Великий ділянку для покупця і продавця. Це було в день.
Сьогодні E-Bay є оболонкою це колишнього. О, я знаю. Вони роблять для себе гроші передати кулаком. Середній продавець знайшов кілька корчів.
Перш за все. Продавець не має права більше. E-Bay вирішив покупець завжди правий. Хоча багато покупці є чесними і вертикальні громадян, є також багато, що зробить все можливе, щоб афера вас ваш товар і зруйнувати Вашу репутацію онлайн для завантаження.
Вони скажуть вам, дуже швидко, що існують сотні чекає, щоб узяти своє місце і не дають ніяких вибачень в їх власних праведних, само висвячений слави.
Тоді вони вирішують змінити всю свою бізнес-модель. Вони думають, що публіка хоче Wal-Mart тип сайту, який приймає ставки. Середній Джо вважає, що важко продати трохи використовуваний деталь так дешево, як великі собаки можуть продати його для нових.
Це те, що ж такого хорошого в зворотному аукціоні.
Стартова ціна встановлена ​​на рівні цін вище, ніж те, що ви готові взяти на себе. Ставка приховувала від своїх конкурентів.
Першою людиною, взяти участь у торгах буде зробити ставку вище, ніж ціна продажу. Більшість пунктів буде отримати кілька пропозицій. Процес торгів є те, що різні.
Кожна заявка насправді нижче, ніж пропозиція раніше. Як ви налаштувалися фактичного “забираючи ціну”, і тому ніколи не піде нижче того, що ваше прийнятною ціною.
Люди схвильовані про процес торгів.
Вони кажуть, цікавість згубило кішку. Я ніколи не бачив, що реальна подія особисто, але я знаю, цікавість отримаєте людей торгів знову і знову на ваші запитання, щоб подивитися, як низько ви насправді йти.
Деякі кажуть, що цей процес повинен бути оголошений поза законом за те, деякі люди знаходять це звикання. Сумно те, рано чи пізно хтось натисне на потрібні кнопки і отримати дебати дійсно збирається і сайти зникають.
В даний час сайти збираються сильні і отримання прибутку в рекордних кількостях.

Знайти хороший сайт і зареєструватися. Нехай ваш новий онлайн-моделі прибутку бути зворотний аукціон.