Широкосмугові – захисту бездротового широкосмугового зв’язку, частина 2

Отже, тепер у вас є широкосмуговий пакет і ви завзяття до роботи! Але спочатку переконайтеся, що ви в безпеці і зробити безпечним чином, не будучи, на які молилися вадах світі онлайн.
Якщо ви купили “пакет” з широкосмуговим компанії то, швидше за все CD-ROM у вікні вашого друга частини прибутку дюйма Ви повинні перевірити його, щоб побачити, якщо вона включає в себе “брандмауер”.

Установка брандмауер зупиняє людей в Інтернеті і в вашій області доступу до файлів, видалення і додавання до них. Існує, як правило вільний період маршрут на них перш, ніж вам потрібно, щоб почати платити, але знайте, що є багато вільного антивірусні програми доступні в Інтернеті, таких як Avast!, Яка так само добре.

Після того як ви налаштувати маршрутизатор і широкосмуговий, ви зможете отримати доступ до налаштувань за допомогою програмного забезпечення на комп’ютері. Зробіть це прямо зараз, щоб не дозволити людям отримати доступ до файлів комп’ютера, перш ніж завершити налаштування.

Перше, що потрібно зробити, це перевірити, якщо є для мережевого бути відкритими. Це часто на “Дозволити”. Змінити це негайно, а потім видалити паролі за замовчуванням і імена користувачів і міняти їх на щось зовсім інше.
Спробуйте використовувати пароль довжиною не менше 8 символів, з цифрами, буквами і символами, якщо ваша програма дозволяє це. Ви повинні пам’ятати, що хакери подобається виклик, так що вам не потрібно, щоб зробити паролі, особисті і приватні, як ви можете – так ніякі дати народження і вулиць!

Коли ви перебуваєте на маршрутизаторі налаштувати меню, повинна бути опція для введення IP-код, який можна ввести на всіх машинах ви хочете, щоб мати можливість доступу до мережі. Змініть це за замовчуванням, як тільки можливо. Було б доцільно, щоб оновити цей раз на пару місяців, тільки так можна забезпечити ніхто не збирається, щоб наблизитися до робітників, що це таке.

Там буде експрес інструкції до маршрутизатора про те, як закріпити його, і ви повинні спробувати здійснити як багато хто з них, як ви можете.

На жаль, кожен раз, широкосмугового доступу та Інтернет-бізнесу, виявити нові способи, щоб допомогти зберегти клієнтам безпечне і надійне, інтернет злочинці розробляють нові способи, щоб баржі через бар’єри. Злом стає все більш популярною, ніж будь-коли за рахунок більш людей, що знаходяться онлайн. Намагайтеся, щоб як приховані і берегти, як це можливо.