Як зробити веб-сторінку – відкрити вільний шлях _

Як зробити веб-сторінку, це те, що потрібно освоїти, якщо ви хочете мати свій власний веб-сайт і, можливо, піти на даючи собі можливість використовувати її для отримання додаткового доходу. Давайте перевіримо, що вам потрібно, як саме ви можете використовувати його і де ви можете захопити його за нульовою вартістю!

Я припускаю, що ви майже нічого не знаємо про введення сайт, але дійсно хотіли б бути частиною того, що багато хто, включаючи мене, вважаєте найбільш захоплюючих і динамічних бізнес на планеті. Ви можете працювати з вашої вільної кімнаті і, можливо, продати мільйони людей по всьому світу!

По-перше, дозволяє перевірити програмне забезпечення вам знадобиться.

‘Чи не HTML редактора – який є назвою технар типу за те, що це програма, з якою ви будете будувати ваші website.This програмне забезпечення дозволить вам створити свій сайт, на одній сторінці за один раз – коли ви можете справити сторінці у вас не буде Проблема створення вашого сайту в цілому. Ви можете включати копії, фотографії, графіку, відео, аудіо, посилання, вибір в ящики і т. д. Якщо все це звучить трохи страшно Я йду до повного вирішення.

Далі йде FTP програмне забезпечення.

Іншим лякаючою назвою для досить простий шматок програмного забезпечення, які перейдуть на сайт, ви створили на комп’ютері до вашої хостингу компанії. Хостингу компанії? – Це компанія, яка поставить ваш сайт в Інтернеті і тримати його там.

Третій і останній шматок головоломки і легко найважливіше.

Ви технічний фахівець, не могли б Ви поставили сайт озброєні тільки дві програми, згаданих вище? Я знаю, я не міг. Ви бачите, коли мова йде про такого роду речі мені потрібно крок за кроком, клік за кліком керівництво, яке повністю заборонено технічним і припускає, що я нічого не знаю.

Коли справа доходить до “як” керівництва я віддаю перевагу відео, а не ручного розміру телефонної книги. Його набагато простіше дивитися через плече експерти, як він йде через весь процес у хвилину, легко слідувати кроки.

Так, як щодо обох видах програмного забезпечення поряд з чудовим $ 197 відео-курс, який має не менше 26 частин і налічує близько п’яти годин. відео. Ви платите? – Нічого.