розуміння comtia 220-601 сертифікаційний іспит

З швидким розширенням технології в різних потоках, стає очевидним для будь-якого ІТ-спеціаліста регулярно оновлювати себе в основний домен, для того, щоб бути попереду своїх конкурентів. 220-601 сертифікації CompTIA в іспит є одним з таких параметрів, що ІТ-фахівців потребам, щоб очистити для того, щоб створити міцну основу на арені інформаційних технологій.

Про іспиті

Зазвичай відомий як CompTIA (2007 Edition) + Essentials іспит, це сертифікаційних випробувань, експертизи потенційного кандидата і знань на різних типах устаткування і операційних систем, основних мереж, а також м’які навички та офісного зв’язку. Розроблено після ретельного дослідження і виходячи з фактичної потреби, цей іспит можна ефективно використовувати для приготування багатьох передових сертифікації, наприклад, MCSE, CCNA т.д. Заснована в 1993 році, ця сертифікація була очищена більш ніж на 80 000 ІТ-фахівців до теперішнього часу .

Іспит включає в себе тільки питання з декількома варіантами, які пронумеровані до 100. Кандидат надається 90 хвилин, щоб спробувати всі питання. Для того, щоб очистити цей тест, оцінка 675 є кращим.

Після ретельного відстеження курсу і цілей, ви дізнаєтеся, що 220-601 сертифікації є частиною сертифікації трек містить Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco і Novell. Кілька інших корпорацій програмного забезпечення і мереж, таких як CompuCom і Ricoh була дуже мудро вважається ця сертифікація є необхідною умовою для його сервісною службою.

Розглядаються наступні теми:

Успішні кандидати 220-601 Сертифікати мають навички та передові знання з наступних доменів:

1. Установка ОС
2. профілактичне обслуговування
3. мереж
4. безпека
5. Пошук і усунення несправностей
6. Основи інформатики
7. комунікативні навички
8. презентаційні навички
9. м’які навички

В основному призначена для початкового рівня ІТ-фахівців, цей тест вимагає мінімум 500 годин досвіду в реальний домен працює.