що брандмауер буде робити для вас у вашій боротьбі проти шпигунських

Крадіжка на рекордно високому рівні, і значна кількість випадків крадіжки особистих даних сходять до шпигунських програм. Spyware є одним з видів шкідливого програмного забезпечення (також звані шкідливі програми), які хакери використовують для вторгнення в незахищені комп’ютери і мережі. Це, як правило, випадково завантажили з Інтернету без вашого відома, натиснувши на посилання або деякі інші здавалося б, нешкідливі дії. Хороша програма шпигунське програмне забезпечення буде працювати у фоновому режимі комп’ютера прозоро без видаючи себе. Весь цей час вона забезпечує хакеру можливість шпигувати за вашим використання комп’ютерної техніки.

Spyware використовується для різних брудної діяльності. Деякі хакери використовують його відстежувати ваші електронна комерція купує, відправте спливаючих додає і перенаправити вас на різних веб-сайтах. Більш зловісним використання для відстеження натискань клавіш і отримати інформацію Увійти рахунків кредитних карт і інтернет-банк. Потім вони можуть отримати доступ до особистих рахунків і вкрасти ваші гроші або зробити шахрайство кредитної карти. Ще більш зловісним, можливо, деякі злочинці будуть використовувати ваш сервер без вашого відома для магазину і трафіку незаконних файлів, таких як дитяча порнографія. Досвідчений хакер може навіть зламати ваш мікрофон і веб-камеру, щоб спостерігати за вами і записувати вас без вашого відома.

Як ви можете бачити, захищаючи себе від шпигунських має першорядне значення. Брандмауер є найбільш ефективним інструментом для запобігання шпигунських доступ до вашого комп’ютера. Брандмауер діє як бар’єр між вашим комп’ютером і зовнішнім світом в Інтернеті. Все, що ви не хочете, щоб мати доступ до вашого комп’ютера фільтрується брандмауера. Ви можете налаштувати параметри брандмауера, щоб точно визначити, що це може бути.

Багато з традиційних брандмауерів були засновані на виявленні шкідливих програм на вашому комп’ютері, так що ви можете видалити його. Цей тип брандмауера дозволяє небезпечний розрив в безпеці між точкою, в якій шпигунського встановлюється і коли він віддаляється. Більш ефективний спосіб запобігти шпигунських від заподіяння вам шкоди, щоб запобігти його від коли-небудь бути встановлені в першу чергу. Comodo Firewall Pro робить саме це. Comodo активно працює, щоб захистити вас від шкідливих програм установки, запобігаючи всі установки програмного забезпечення, які не відповідають одному з двох критеріїв. Якщо програмне забезпечення не схвалений для встановлення користувачем або знайти на великий список схваленого ПО складений Comodo, це заборонено. Це запобігає розриву дозволило багатьма іншими програмами брандмауера.

Comodo Firewall Pro є передовим міжмережевих екранів, у багатьох відношеннях. Він також оснащений вдосконаленою Host Intrusion Prevention System (HIPS) під назвою “Defense +.” Ця функція запобігає несанкціоновані зміни критично важливих файлів системи і захищає від руткітів, межпроцессной ін’єкцій пам’яті і клавіатурних шпигунів серед інших речей. Простий у використанні інтерфейс правил може бути високою налаштовані до просунутим користувачам більш конкретні фільтрації. У той же час, легко для новачків, щоб встановити і почати використовувати відразу ж. З Comodo Firewall Pro, вам не доведеться турбуватися про вашому комп’ютері, мережний або приватних даних пошуку компромісу з шкідливих програм-шпигунів або будь-яким іншим типом шкідливого ПЗ.