яблуко iphone 4 запуску, революційна технологія від розробки мобільних додатків в Індії

Apple, оголосила про iPhone 4, який є важливою віхою в розвитку мобільних додатків попереднього замовлення і дати випуску в різних частинах світу. Згідно з повідомленням, Apple випустить пристрій в більш ніж 20 країнах у вересні цього року, що означає, що Vodafone представить iPhone 4 до Індії у вересні. Це також очікувати, що поряд з випуском, Vodafone оголосить деякі нові пропозиції для сприяння iPhone 4 продають.
Ціна на iphone як очікується, буде трохи на більш високій стороні. Точні ціни iphone ще не оголошені, але вони повинні бути навколо ціни, що 16 ГБ версія iPhone 4 буде поставлятися з цінником РТС. 35000 у той час як 32 Гб версія буде позначено за ціною рупій. 41500 в Індії.
Apple, це мама, коли вона випустить iPhone 4 в Індії, але ми можемо очікувати, що вона потрапила в чорні ринки через деякий час. Blackberry і раніше залишається номером один смартфон в Індії. IPhone продається легально в астрономічній ціні, таким чином, заохочуючи людей купувати його з сірих ринках.
Особливості iPhone4:
• з 3,5 дюйма, 960 × 640 пікселів, ця дитина має можливість відображення відео високої чіткості. З новою функцією Retina Display, Джобс стверджує, що ви хотіли б дивитися на нього нічого.
• Камера була підвищена до 5 Мп зі світлодіодним спалахом, об’єктив помітно більше, ніж попередні моделі. Він також має фронтальну камеру для відеоконференцій.
• На 0,37 дюйма товщиною, це 24% тонше, ніж попередня модель.
• Apple, чутки про введення білим iPhone виявилося, щоб бути правдою, з iPhone тепер доступний у двох кольорах.
• Подвійний мікрофон допоможе в шумозаглушення. Я був зачарований з акселерометром функцію, коли вона була введена.
• Новий iPhone має 3-осьовий гіроскопічний датчик, який сповіщає в зовсім інший ігровий досвід. Це буде дійсно зробити ігровий сюрреалістичний досвід, з рекламодавці і маркетологи також реалізації потенціалу цієї нової функції.
• За капот, у вас є процесор Apple A4 замінивши раніше процесор Samsung.
• Нова ОС, що одержала назву функції iOS4 багатозадачність поряд з іншими поліпшеннями. Стів Джобс припустив, що існує величезний потенційний ринок для інтегрованих пристроїв доступу, назвавши його «Мобільні оголошення з емоціями.