drstopspam – помста ставить спамерів з business_

Покладіть Спам Конверти з бізнесу! Буквально десятки програми роботи в гармонії, щоб виконати те, що багато говорять, неможливо. DrStopSpam є єдиною робочої програма в своєму роді. Це дозволить вам стати лідером у війні зі спамом, якщо ви виберете.

У addiition, як спам зміни техніки, тих, хто бажає можете повідомити унікальних спам, що не аналізують 100% Ця можливість вбудованої і повністю автоматично! Оновлення завантажуються і встановлюються на відстані одного клацання миші. DrStopSpam має вбудовані автоматичні оновлення, які дозволяють вашій версії, щоб залишитися якомога точнішим. DrStopSpam має повністю графічний файл довідки, а також он-лайн підтримка файлів FAQ на нашому сайті і інтерактивне керівництво користувача підтримується спільнотою. У початківців і просунутих режимі, ви можете налаштувати ваш листів з скаргами, редагувати список вихідних скарг перетягування для вихідної пошти сумку, і навіть переглядати і розглянемо, як DrStopSpam аналізує вашу електронну пошту, щоб визначити, куди подавати скарги.

У режимі торт, одним клацанням миші на нашому новому Outlook Express toobar робить все це!. DrStopSpam має три користувальницьких режимів-> Торт, початківців і просунутих. Ми поважаємо вашу конфіденційність 100 відсотків. DrStopSpam все це обробка на робочому столі і ніколи не дає вашу інформацію на веб-сайти, які могли б скласти базу даних інформації про вас! З натисканням кнопки можна дістатися до людей, які дійсно можуть зупинити спам, тих, чиї послуги були вкрадені! DrStopSpam читає всі листи, збережені в EML Forma від: Outlook Express, Netscape Navigator, і багато ON-LINE Email ресурсів, таких як HotMail. Один клік робить все від нової Outlook Express панель інструментів ми додали! Професійно написана і документально електронною поштою отримує спам поштового зняв мережі! Крім того, в багатьох випадках, DrStopSpam дозволить Вам відправити скарги безпосередньо до спамера!

RevengeWare в DrStopSpam – вистежує джерело спам-розсилки та звіти цій крадіжці поштових послуг людям, чиї комп’ютерні послуги були вкрадені!