Кращий реєстр екологічно чистих програмного забезпечення – як прийняти рішення

Навіщо використовувати реєстр екологічно чистих?

Коли вам потрібно збільшити швидкість вашого комп’ютера та оптимізації його продуктивності, необхідно реєстр екологічно чистих. Ви, очевидно, шукати безкоштовно реєстр екологічно чистих або все в порядку з витрачати гроші, щоб отримати більш чисте якість реєстру, але спочатку потрібно просто працювати, як вибрати кращих реєстр екологічно чистих програмного забезпечення.

Нижче перераховані функції, які ви повинні шукати при виборі кращих реєстр Cleane

Важливі записи реєстру, Registry Cleaner необхідно видалити

Будь Топ Registry Cleaner програмного забезпечення повинні мати можливість видаляти різні види недійсних записів реєстру. Деякі очищувачі реєстру чистити тільки кілька типів записів реєстру, які легше виявити і видалити. Це проблема, тому що більшість помилок в реєстрі і загальної нестабільності комп’ютера насправді викликані багатьма іншими видами недійсних записів реєстру. Ці записи реєстру є набагато складнішими, щоб вистежити і прибрати з реєстру, і ви навряд чи отримаєте будь-якої оптимізації без їх очищення.

Реєстру запису містять розташування деяких важливих файлів на вашому комп’ютері. Ці файли використовуються операційної системи та інших програм для того, щоб функціонувати належним чином. Якщо ваш Registry Cleaner видаляє тільки порожні файли або тільки кілька інших типів недійсних записів реєстру, ваші чищення більше не буде впливати на продуктивність комп’ютера.

Деякі з важливих елементів, які чистого реєстру повинні очистити таким чином:

ActiveX записів
Windows Installer записів
Загальні DLL
Шлях до додатка запису в реєстрі
файли довідки, Windows шрифти
асоціації файлів
вікна запуску програм
Неправильна файлу / папки в шляхах в реєстрі і т.д.

Реєстр резервного копіювання і відновлення

Щоб залишатися в безпеці ви повинні переконатися, що інструмент очищення реєстру, які ви обираєте надає функції збереження / відновлення. Ніщо не досконале, в тому числі і для очищення реєстру, а також. Навіть з найкращими Registry Cleaner програмного забезпечення є шанси мати проблеми, коли Registry Cleaner видаляє неправильно реєстру. Це не обов’язково помилка реєстр екологічно чистих і може бути викликана погано написані програми.

У такій ситуації, вам потрібен спосіб, щоб відновити реєстр у його попередній стан. Реєстр є основою бази даних для вікон грати з ним може бути складно іноді. Крім того, процес резервного копіювання повинно бути автоматичним.

Сумісність реєстру очищувач з різними версіями Windows,
Ще одна важлива річ є чинником сумісності реєстру чистіше. Існують різні версії вікон, наприклад у Windows XP, Windows Vista і у вас також є 64-бітові версії для XP і Vista, а також. Записи реєстру обробляються по-різному в різних версіях ОС Windows. Серйозні проблеми можуть виникнути при спробі очистити реєстр на певну версію вікна з реєстру очищувач, який насправді не сумісні з цією версією. Будь Топ Registry Cleaner має бути чітко зазначено сумісності з ОС, і вона повинна охоплювати більш широке коло версій на вікнах.