десять найбільш поширених загроз шпигунського ПЗ

Ви чули фразу “Знай свого ворога”. Ну, ось ваші найбільш поширених шпигунських ворогів (Джерело: Labs FaceTime Security). Не обманюйте себе – шпигуна це не гра. Це варто фізичних та юридичних осіб мільйони доларів щороку. Програми-шпигуни можуть використовуватися для перегляду ваших звичках серфінгу, вкрасти інформацію про кредитні картки, або просто бути неприємності. У кожному разі, це королівський біль. Знаю, що вони ворога.

1. Gator – Gator встановлений користувачем в якості пароля сховища. Це означає, що паролі можуть бути викликані для вас автоматично при відвідуванні сайтів. Компроміс для цього сервісу є те, що вам доведеться витримати спливаючі вікна при відвідуванні певних сайтів. Claria, виробник Gator, прибрав свої діяти трохи по маркуванню спливаючі вікна, але вони все ще дратує.

2. CoolWebSearch – Це має бути одним з найвідоміших викрадачів браузера там. Це ім’я, дане програма з великою кількістю різних варіантів, які перенаправляють користувачів на coolwebsearch.com або datanotary.com. Видалення може бути надзвичайно складними. Користувачі не повинні спробувати вручну видалити це програмне забезпечення.

3. 180SearchAssistant – Це програмне забезпечення або служить оголошеннях в спливаючі вікна або спливає вікно сайту на основі ваших пошук за ключовими словами. Це програмне забезпечення зазвичай поставляється в комплекті з іншими «халява» типу установка програмного забезпечення, як смайли або шпалери. Нові версії програмного забезпечення мають Додати / Видалити програму видалення елемента.

4. Huntbar – Тепер ось дратує частини програмного забезпечення. Huntbar встановлює панель інструментів на Internet Explorer і Провідник Windows. Вона змінює вашу домашню сторінку і налаштування пошуку сторінки, щоб вказати на їх серверах. Якщо ви використовуєте інший пошукової системи, Huntbar перенаправляє вас на них. Відмінний матеріал. О, і це ставить 15% витоку ресурсів пам’яті.

5. Cydoor – Це програмне забезпечення зазвичай поставляється з P2P програмне забезпечення, тобто. пірингової. Знову ж, це гребель вам ряд спливаючих РЕКЛАМА наверх. Він також відстежує інформацію про використання.

6. ISTbar – Ще один хороший, небажані частини програмного забезпечення. ISTbar робить “попутних” установку через ActiveX і JavaScript. В принципі, це означає, що ви заходите на сайт і намагається встановити собі на комп’ютер. Приємно, так. ActiveX Control, встановлює панель інструментів, яка штовхає інформацію на мій і-internet.info blazefind.com.

7. WhenU-DesktopBar – відображає зміст реклами. Спостерігач за Інтернет-трафіком, збирає пошук профілів, а також може виконувати код з віддаленого сервера, використовуючи функцію оновлення тільки. Відповідних пошуків може викликати його для відображення спеціальна пропозиція, купон, або інший зміст реклами. Рекламне може також відображати рекламні оголошення.

8. New.Net – New.Net це компанія, яка продає доменні імена для «нестандартних» доменів верхнього рівня. Це має бути видалено без зволікання.

9. IEPlugin – Як випливає з назви, вона встановлює панель інструментів в Internet Explorer. Він відстежує веб-використання сайту, елементів форми (наприклад, ім’я, адресу і т.д. -.! Тобто Yikes), і місцеві імена файлів, які проглядаються. Це інвазивний – видаліть його.

10. BargainBuddy – зі знижкою Buddy раніше скрізь. Він поширюється по мережі BullzEye. І це налаштовує Browser Helper Object (BHO) і контролює використання комп’ютера. Потім він, як ви вже здогадалися, реклама штовхає свій шлях на основі цього використання.