дізнатися в деталях про сертифікацію CCDP

CCDP означає Cisco Професія Дизайн Certified. Як випливає з назви, це пов’язано з проектуванням мереж. CCDP сертифікації про професійний рівень проектування мережі принципів і концепцій.

Це вимагає не тільки обміну знаннями, а й досвідом роботи в тій же області. Коротше кажучи, кандидатом для застосування CCDP Сертифікація повинна мати великі знання про проектування комутованих мереж, включаючи WAN (бездротова мережа), LAN (Local Area Network), а також інші послуги доступу. Кандидат повинен бути добре обізнані про те, як задовольнити технічні та бізнес-потреби клієнта шляхом застосування модульного проектування.

Претенденти цієї сертифікації повинні бути інформовані про передумови для сертифікації CCDP, який повинен першим пройти через початковий Сертифікати, який є і CCNA 642-901 сертифікації. Як тільки кандидат завершує перші два сертифікатів, він отримує право на що з’являються з сертифікації CCDP. Тепер, щоб отримати таку сертифікацію, кандидат має скласти три обов’язкові екзамени. Є два способи, щоб очистити ці іспити, перший іспит є одним візерунком, а інший два картині іспиту. Якщо кандидат вибирає один за іншим малюнком, то спочатку він / вона має, щоб очистити BSCI (Побудова масштабованих Cisco Internetworks) 90 хвилин тривалості, наступний BCMSN (будівля Cisco з багаторівневою комутованій мережі), яка також 90 хвилин і, нарешті, ARCH { Проектування Cisco мережевий архітектури} ще раз на 90 хвилин.

Якщо кандидат вибирає два іспити шаблон, то він / вона повинен ясно BSCI і BCMSN комбінованим способом, а потім з’являються і для третього, який арки. Питання, що задаються на іспитах є сумішшю перетягування, моделювання і декількох варіантів. Кількість питань може відбуватися у всіх іспитів. CCDP Сертифікація дійсна протягом трьох років, так що це завжди бажано, щоб взяти два іспити візерунком. І для того щоб повторної сертифікації, кандидати повинні пройти будь CCIE або CCDE письмового іспиту до закінчення терміну сертифікації. Відповідних керівництв і книг легко доступні в Інтернеті і в книжкових магазинах або ви може зайняти до спеціалізованого навчання в ньому.