загрози інтернет-безпеки

Віруси вже стали найбільшим прокляттям інтернет-світі, страждають мільйони користувачів Інтернету та інших бізнес-спільнот. Хакерів, спамерів-будь-яке ім’я ви їх називаєте, ці програми називаються шкідливих програм, посіяли насіння страху і сумнівів у головах звичайних користувачів інтернету. Конфіденційність і безпека найбільш постраждалих сегментів і втекти від суєти вірусів, відповідний сучасним вимогам антивірусне програмне забезпечення має важливе значення для всіх комп’ютерів, особливо тих, які підключаються до Інтернету. Це допомагає запобігти віруси, черв’яки і інші шкідливі програми зараження комп’ютера. Вона сканує нові файли і електронні листи, і регулярно перевіряє файли і теки для аномальна поведінка. Комп’ютерні віруси хвороби, що кожен користувач комп’ютера стикається рано чи пізно. Насправді, віруси є лише одним прикладом цілої групи неприємність програм, які відомі як шкідливі. Типів шкідливих програм включають, Віруси, які, як і їхні біологічні аналоги, ці програми, які заражають комп’ютер (різними способами), а потім поширитися на інші комп’ютери, коли заражені файли або диски обмінюються, хробаків, які схожі на віруси, але передавати по Інтернету і може передаватися від одного комп’ютера на інший самі по собі, без необхідності для користувача, щоб сприяти цьому процесу, даючи хтось заражений файл або диск, троянів названа так по імені троянського коня міфології, це ті програми, які претендують на нешкідливі і корисні , але насправді зробити щось зловісне, як рослина вірус в комп’ютер, шпигунських програм, які не що інше, як забезпечення, яке відстежує інтернет-активність або відстежує натискання клавіш і відправляє цю інформацію на віддалений сервер, дозвонщики, які є програмами, які завантажуються в комп’ютер з веб-сторінки, які потім вкрасти у вас гроші, набравши на платні номери телефонів, викрадачі які мало програм, які, як правило, проникли до системи через електронну пошту або веб-браузер, який потім захопити ваші налаштування браузера (наприклад ) зміні домашньої сторінки за замовчуванням налаштування.

Віруси, черв’яки і троянські програми заподіювати незручності, просто поширюючи свою інфекцій, але більшість з них також зробити щось ще, відоме як корисне навантаження. Корисне навантаження може бути щось невинне, як відображення повідомлень або зміни системи кольору, або це може бути щось руйнівний, як видалення файлів або форматування жорсткого диска. Це корисне навантаження часто не активований, поки вірус не заразив комп’ютер на деякий час (надавши йому шанс поширитися), тому той факт, що ви не помітили нічого незвичайного не значить, ваш комп’ютер обов’язково в доброму здоров’ї.
Якщо ваш комп’ютер заражений, чи то корисне навантаження шкідлива або ви не хочете, щоб позбутися від вірусу якнайшвидше, з тим щоб усунути ризик його поширення на комп’ютери ваших друзів і colleagues.The тільки вірний спосіб отримати позбавитися від вірусу полягає у використанні антивірусне програмне забезпечення. Деякі віруси можуть бути видалені вручну, але різних вірусів потрібні різні методи видалення і до того часу ви дізналися правильну процедуру програмне забезпечення сканера вірус може вже зробили роботу.

У деяких випадках, антивірусний сканер не зможе повністю видалити вірус з файлу, і файл може бути залишена пошкоджена і непридатна. У цьому випадку єдиним варіантом є відновлення неінфікованих копію файлу від установки програмного забезпечення диски або резервного копіювання.

Хороша система резервного копіювання на сьогоднішній день є кращим захистом від втрати даних в результаті дії вірусу (а також інших стихійних лих). Але вона повинна працювати рука об руку з регулярним використанням антивірусного сканера, в іншому випадку ваш чистий резервного копіювання файлів можна було б замінити заражені перш ніж ви усвідомлюєте ваша система має virus.It ж краще запобігти вірус від зараження комп’ютера в по-перше, не мати, щоб видалити один після того, як. Таким чином, це варто звернути пильну увагу на заходи профілактики вірусу.

Кращий всебічний системи захисту є установка антивірусного програмного забезпечення і включити сканування при доступі (це, як правило, включена за замовчуванням.) Це буде працювати у фоновому режимі, перевіряючи файли на наявність вірусів. Вам не потрібно турбуватися про це, поки він не виявляє вірус і піднімає тривогу.

Однак, ви повинні як і раніше усвідомлюємо необхідність захисту від вірусів в тій мірі, пам’ятати про необхідність оновлення антивірусних сканерів регулярно. У ці дні, щоденні оновлення, не надто часто! Нові віруси з’являються постійно на сцені, і незважаючи на заяви виробників програмного забезпечення, антивірусні сканери не надто хороша у виявленні вірусів вони не знають про. Оновлення є єдиним способом підтримки вашого антивірусного сканера на максимальною ефективністю, забезпечуючи про які він знає, і може виявити, всіх новітніх загроз. Надійних і надійних антивірусних програм McAfee включають, Нортон Антивірус, AVG, PCCillin, Trend Micro, і багато інших. Антивірусні програми працювати на безперервне оновлення антивірусних визначень і зірвати нові віруси, керуючи тримати кілька кроків попереду.