карнавалу блогу success_, наскільки я збільшив свої сайти рейтингу використання цих

Я натрапив на початковому блог карнавали ще в 2007 році виконання “стажування” зі спірними World Wide Web Builder підприємства, Джеймс Brausch.

На тому етапі це був 1 з початкових завдань у своїй компанії системи. Компанія Джеймса, було дивно працювати на тверезий метрики і якщо завдання не відповідало його швидко скасовані. Так що я знав, що це була стоїть задача.

що насправді блог карнавал?

Блог карнавал, де 1 власник блогу запитує інших блогерів представити свої повідомлення по конкретній темі. Окремі блоги мають кілька відмінних правил, але в цілому кращі з повідомлень потім компілюються в список і опубліковані на блозі, як “Карнавал”.

Це як “кращий у” список цього повідомлення в блозі на задану тему.

Для власників блогу це відмінний спосіб, щоб з’єднатися з іншими блогерами. Для читачів це відмінний спосіб, щоб знайти більше про відповідних повідомлень в інших місцях в мережі. Це безпрограшний, і все ще йде сильний всі ці роки по тому.

Коли ви відправляєте ваш пост карнавал блог і ваше повідомлення прийнято, ви можете очікувати не тільки високу якість від зворотного активний блог (серйозно цінне).

Ви зможете також очікуємо деякого високої якості від відвідувачів карнавалу. Іноді відвідувачі будуть інші власники блогів, часто вони будуть читачі, які мають інтерес до цієї теми. Обидва ці фантастичні відвідувачам мати.

Найкраще, що про те, у блозі карнавал, на відміну від майже кожен другий трафік або SEO методи, виключне зміст винагороджені.

Добре написані, відмітні повідомлення з великою заголовок додатковими все, буде прийнято в карнавал, і залучити більше відвідувачів.

Так що будьте впевнені, щоб тільки уявити свій кращий матеріал.

Передати Блог карнавал

Ви відкриєте для себе багато окремих карнавали, але blogcarnival.com має найбільшу колекцію.

Ви можете надіслати свої повідомлення в блозі на сайті. Він має всі інструкції.

Основному вибрати відповідні карнавал, покласти всередину деталі вашого поста, ваше ім’я та адресу електронної пошти (може бути варто використовувати альтернативний адресу електронної пошти), будь-якої категорії для карнавалу, зауваження, а потім Captcha за ваше повідомлення.

Це часто варто додати кілька зауважень, щоб люди сьогодні цікаво читати Ваш пост, і дати трохи більше змісту, щоб зробити ваше оголошення виділитися в карнавал.

Ще в 2007 році, коли я зробив це завдання було дуже монотонної і трудомісткою, а так як вони додали Captcha для кожного окремого подання, він займає ще більше часу.

Я скористався “блог заявника Карнавал” від Ендрю Bolis, і він приніс з нової лінії на платформі.

Ви можете використовувати блог Карнавал Андрія Відправник протягом 30 днів безкоштовно. Якщо у вас є блог і писати повідомлення варто, можна натиснути для більш докладної інформації. Я схопився на цьому 1 миттєво.

карнавалу блогу Ендрю Bolis ‘заявника

блог карнавали – результати.

На моєму блозі крихітні організації, яку я опублікував огляд 2009 Роберта Кіосакі книги Змова багатих. ТІЛЬКИ зворотних посилань я отримав прийшли з 1 сеанс блог Матеріали карнавалу.

Google як і раніше займає моє Змова Багатих огляду на # 1 весь цей час пізніше! Повинен любити блог карнавал!

І ви теж – коли людина ще робить уявлень для вас 🙂