короткий звіт про небажаної пошти

У перші дні в Мережі, спамери в основному спрямовані на групи новин USENET, система онлайн обговорення. Ці групи новин налаштування, збірки говорити про тих чи інших предметів. У системах обміну повідомленнями прогресувала, він зробив можливим діяльності Кросспостінг – розміщення дублюючих повідомлень кількість телеконференцій та ін Он-лайн форумах.

Люди, які посилають спам були швидкі, щоб охопити Кросспостінг як інструмент своєї справи. Тепер вони можуть дублювати електронні пошти повідомлення до сотень членів групи новин в той же час. Вони були не тільки здатна привернути увагу широкої аудиторії з однієї посади, але вони також не повинні розрізняти інтереси і спрямованості окремих форумах, які вони призначалися. До того ж він коштував їм майже нічого, щоб спамити цих груп новин.

Так як електронна пошта перетворилася на більш універсальний спосіб зв’язку, люди, які розсилки спаму основне увага переключилася з великою аудиторією вона зробила для них доступний. Маса програмного забезпечення розсилок незабаром переросла в інший важливий інструмент їх торгівлі, а вони мали намір використовувати це додаток для пошти небажаної пошти для мільйонів і мільйонів не бажає одержувачам.

Небажана пошта бізнес також адаптовані наявні знання Інтернет, щоб зробити “спам-бот”. Spambot є автоматизувати програму, яка буде змінюватись в Інтернеті, “збір” адрес електронної пошти із розсилок і груп новин з інших сайтів. Вона в буквальному сенсі збирає мільйони адрес електронної пошти лише на годину. Вони збираються в Розсилання списки, з якими спамери можуть спамити тисячі довірливих жертв в один час.

Ця практика мовлення непроханої, небажане ВБО та небажаної повідомлення стали називати “спам”. Слово, як правило, вважають, була отримана з британської комедії пародії Монті Пайтона, в якому їдальня страви з кожного прийому їжі зі стороною Болоньї (відомий як спам у Великобританії). Як підкреслює офіціанткою на пару наявність спаму з кожним прийомом їжі, група вікінгів покровителів вивергатися в пісні, спів “спам, спам, спам … прекрасні СПАМ! Чудово СПАМ!” у гучному утримаюся. У 80-х, слово взяв посилатися на небажані повідомлення електронної пошти та повідомлень, а слово залишилося.

Старий, самий широко відомий інцидент комерційний спам сходить до 1994 році. У ньому взяли участь два адвокатів, які спам USENET рекламувати свої послуги, як імміграційні адвокати. Пізніше вони розширили свої маркетингові зусилля, щоб включати в себе електронну пошту спаму. Інцидент зазвичай називають “Зеленої карти Спам”.

Цей мерзенний промисловість відтоді виросла дуже швидко. В даний час більше половини трильйона плюс електронні листи, які відправляються поштою і прибуватиме є небажаної пошти навалом. Спочатку, спам був за великим рахунком реклами пов’язаної електронній пошті. Останнім часом, однак, особливо противна купу спамери з’явилися, які відправляють своїх небажаних повідомлень електронної пошти з не менше, ніж злобні і / або незаконних намірів. Деякі відправки небажаної пошти, яка містить комп’ютерні віруси або зловмисності. Інші придумують мінуси означало обдурити вас свої важко зароблені гроші. Тоді є кілька в центрі уваги якого крадіжки особистих даних.