огляд 190-952 сертифікаційний іспит

IBM Lotus Notes Domino 8.5 Розробка додатків Фундамент “, також відомий як 190-952 іспит. IBM лотоса спільно проводить цей іспит як частину своєї програми сертифікації. Ця сертифікація відчуває великий попит в ІТ-індустрії області. В останні роки ця Сертифікація стала світовим стандартом для багатьох успішних ІТ-компаній.

Однією з причин його величезної популярності є той факт, що сертифікована кандидати мають можливість працювати в будь-якій країні світу, тому що вони визнали у всіх країнах однаково. Це сертифіката допомагає не тільки поліпшити знання та навички ІТ-фахівців, але також допомагає 190-952 кар’єру, даючи можливість для кваліфікованого використання продуктів лотоса в різних умовах.

Більшість компаній у сфері інформаційних технологій вимагає наявності цього сертифіката для роботи в компанії, що робить отримання цього лотоса 190-952 сертифікат є важливим інструментом для підвищення ІТ-кар’єри.

Є в цілому 68 питань до цього іспиту, і 90 хвилин відводиться для завершення цього іспиту. Рік, що минає у відсотках становить 70%. Всі питання доступні лише англійською мовою. Експертизи форматі питань з множинним вибором.

Основними темами, що були розглянуті в цій сертифікації є:
а) заяву архітектури
б) управління додатками
в) елементи дизайну
D) Domino Designer в Затьмаренні
д) Програмування
F) Безпека
IBM Lotus Notes Domino 8.5 для розробки додатків базові навички пов’язані з IBM Certified Associate сертифікація Application Developer.

Вона має дуже важливу роль у розвитку ядра і дизайну продукції. Помічник Розробник надає розробки додатків послуг, пов’язаних з розробкою, реалізацією, тестування, налагодження та розгортання додатків J2EE і веб-додатків на Java. Програми зазвичай сервлетів, серверних сторінок Java (JSP), HTML, і JDBC технологій.