переваги використання веб-проксі сервера

Є декілька переваг використання сервера веб-проксі, особливо якщо ваш власний сервер не може отримати доступ до вашого вибору URL. Там може бути кілька причин для цього, хоча ми радимо триматися осторонь від використання проксі-серверів для обходу блоки, поміщені в Ваш IP адресу. Є багато абсолютно представницький причини для використання проксі-сервера, хоча давайте спочатку перевіримо, як вони працюють.

Давайте припустимо, що ви сервер намагається отримати доступ до інформації на сервері B. Іншими словами, ви використовуєте комп’ютер і хочете підключити до комп’ютера B. З якоїсь причини, ви не можете бути в змозі зробити це, або не хочете, щоб ваш деталей з відомих комп’ютерних операційних B. Потім ви можете використовувати проксі-C, щоб зробити це для вас.

Ви входите на сервер С, який потім звертається до сервера B, а остання потім усвідомлює тільки C, а не вашого комп’ютера A. Таким чином, ви можете отримати доступ до будь-якого сервера в Інтернеті без цього сервера знаючи, що це ви. Ви також можете використовувати анонімний проксі-сервер для доступу до сервера, що Ви не можете отримати доступ до себе. У бізнес-мереж, наприклад, Ваш термінал, ймовірно, буде за допомогою головного сервера в якості проксі при доступі до URL-адрес в Інтернеті.

Ось деякі з найбільш поширених видів використання, до якого проксі-сервер може бути поставлений:

1. безпеки.

Веб-проксі, орієнтований на рух на World Wide Web, і може бути використаний для запобігання доступу до веб-сторінок, які були вказані в чорний список. Тому він працює як фільтр вмісту, а також, тому що ви не підключені до Інтернету безпосередньо, він забезпечує ті ж тип захисту як брандмауер. Якщо ви хочете отримати доступ до сайту, що ви знаєте, може бути небезпечно стосовно проникнення вірусів і шкідливих програм, то робити це через анонімний проксі-сервер буде ізолювати вас від сайту, але все ж таки дати непрямий доступ.

2. запобігання злому

Це ще одна форма безпеки, які можна використовувати, щоб перешкодити хакерам доступ до вашого сервера або комп’ютера. Якщо ваш комп’ютер містить чутливий матеріал, має сенс поміщати сервер веб-проксі між ним та Інтернетом. Хакери не зможуть отримати IP-адресу, і, отже, не зможе отримати доступ до вашого жорсткого диска або кеша.

3. Батьківський контроль з безкоштовними проксі

Ви можете використовувати безкоштовний проксі для фільтрації певних сайтів і запобігти своїх дітей від доступу до них. Так як не всі проксі-сервери можуть зробити це, ви повинні переконатися, що ви використовуєте той, який буде здійснювати цей тип фільтрації.

У деяких країнах, наприклад, в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), всі користувачі повинні використовувати проксі-сервер. Кожна угода здійснюється або веб-сайт відвідали має бути зроблено через проксі-сервер, так що “непридатними” сайти можуть бути відфільтровані і доступ до заблокованих. Китайці також це зробити, і хоча ви можете залишитися невідомим на сайт, ви підключаєтеся, ви не настільки, щоб проксі-сервер.

Проксі-сервер може зберігати логи всіх IP-адрес, які використовували цей проксі-сервер, туди, де вони були пов’язані і в який час це відбулося. У цьому відношенні, проксі не дає повної анонімності і може бути використаний державою для контролю використання комп’ютерної техніки. Тим не менш, це дійсно дозволяє ступінь анонімності, тому багато людей використовують безкоштовні проксі сервера для доступу до заблокованих URL-адреси або IP-адреси.

Таким чином, школи, коледжі та роботодавці можуть блокувати доступ зі своїх серверів на сайти соціальних мереж, таких як Facebook, і проксі-сервер може бути використаний для подолання цього блоку. Це не є рекомендованим застосуванням проксі, звичайно, але, використовуючи їх корпоративний сервер бачить тільки URL Ви звертаєтеся – це проксі-сервера, а не сайт, який згодом анонімний проксі-сервер входить в систему.

Є небезпека в цьому, і, якщо проксі ви використовували виявив це можливо для інших, щоб визначити IP-адреси, які використовують їх, і Ви могли бути серйозні неприємності. Проксі тому його слід використовувати для їх правового застосування і не обходити коледж чи корпоративної безпеки.

Проксі-сервер має своє місце, і при правильному використанні є надзвичайно корисним пристроїв безпеки Ви можете управляти не тільки власної анонімності від потенційних хакерів, а й використовувати тематичній фільтрації для обмеження IP-адрес, що інші за допомогою комп’ютера або сервера може отримати доступ. Проксі прості у використанні, і всі повинні зробити, це налаштувати браузер для підключення до Інтернету через проксі-сервер: за допомогою IE, наприклад, просто перейдіть в Властивості оглядача> Підключення> Налагодження та введіть параметри проксі.