порад для боротьби з спам problemshow мати справу з вашої проблему спаму

Є багато спаму рекламні оголошення, які намагаються продати вам рецепт ліки, будинки рефінансування угод, а також повідомлень електронної пошти намагається змусити вас зареєструватися в онлайн-казино – це просто дратує. Але є багато інших поштових шахраїв основною метою якого є прийняти ваші гроші – все це, якщо зможуть.

Нігерійська афера банк є одним відомим прикладом цього. Відправник, який говорить, що вони пов’язані з урядовим чиновником або вони колишнього диктатора з Нігерії, розповідає історію в електронній пошті про те, як мільйони доларів сидять у банку і недоступні. Вони готові поділитися з Вами джекпоту, якщо ви готові, щоб допомогти їм. Ваша допомога, проте, вимагає передачі декількох тисяч доларів з власного банківського рахунку. Хоча здається, що більшість з нас було б занадто розумна, щоб закохатися в цю аферу, реальність така, багато людей ставляться до його щороку. Літня людина, який чеські поставити всі свої заощадження через цю аферу вистрілив нігерійського консула в одну широкого розголосу приклад того, як афера може бути руйнівним.

Деякі з найбільш поширених інтернет-шахраїв пропонують вам майже неймовірним інвестиційних схем з окупністю, що занадто добре, щоб вірити, і занадто добре, щоб бути правдою. Як правило, ці інвестиційні схеми стверджують, що без ризику, але як тільки ви відкриєте свої гроші це дуже малоймовірно, ви побачите будь окупності. Один з поширених афера цілі людей з поганим кредитах. Це одна просить вас відправити гроші для обробки платежів і заставу, і ви отримаєте кредитну картку. Ви нічого не отримає в обмін на свої гроші і до того часу, ви почнете отримувати допомогу або розслідування, шахрай давно минув.

Інша поширена афера включає в себе багаторівневі маркетингові схеми (широко відомої як МЛМ). Ці листи будуть пропонуємо вам купити величезну кількість деяких гарячих продуктів. Вам кажуть, ви можете перепродати продукт для простої і прибутковий прибутку. Ви будете отримувати комісійні з кожного продажу ви робите, і інші роблять продажів, які працюють під вас. Після того як ви купили товар, хоча, до дистриб’ютора зникне, а, як правило, навіть не поставити товар.

Важливо пам’ятати, що легальний бізнес не рекламують таким чином. Як правило, вони електронної пошти окремих груп, люди, які раніше придбали продукт від них або, які підписали і з урахуванням їх адреси електронної пошти на них. Часто ці електронна пошта буде звернутися до вас особисто, а не в загальній масі електронній пошті спосіб. Будь-які інші пропозиції повинні бути проігноровані, і ви можете просто видалити повідомлення електронної пошти або натисніть “небажаної пошти” у вашому поштовому клієнті, так що сервер знає ці йдуть від спамера.

Один з уроків, що люди повинні навчитися, щоб ніколи не відповідати на спамера. Навіть якщо ви у відповіді “зупинити написати мені лист”, що електронна пошта не буде читати і замість цього ви просто отримаєте більше електронною поштою. Навіть не натисніть на посилання “Натисніть тут, щоб видалити свою адресу електронної пошти від нашої список адрес електронної пошти», – ви не будете видалені з список адрес електронної пошти, і ви будете додані назад в їх базі даних.

Нарешті, ніколи не видавати особисту інформацію про банківський рахунок, особисті дані або номер вашої кредитної картки, щоб хто-небудь через Інтернет ви не знаєте. Банки, PayPal та інших надійних бізнес ніколи не відправимо вам лист із запитами паролів або іншої особистої інформації.

Це ще одна поширена афера для вас, щоб отримати лист від “банк” просить пароль або іншу особисту інформацію. Вам скажуть, що інформація, необхідно підтвердити свій аккаунт. Не натискайте на ці повідомлення електронної пошти. Якщо вам цікаво, якщо вони по-справжньому, ви завжди можете зателефонувати в банк безпосередньо.

Більшість з цих шахраїв є очевидними. І ви можете дізнатися, дивлячись на них, що їх спам або, звичайно, не на все вище і вище, але якщо ви не впевнені, завжди дивлюся на те, хто є відправником. Якщо ви не визнаєте ім’я відправника ім’я, цілком ймовірно, електронної пошти є спамом.